VÝSLEDKY

Alsa Pro Cup 2019 - 1.kolo

sobota, 12. leden 2019
  • Region:Czech Republic 
  • Type:Handgun 
  • Level:
  • Stages:
  • Entry Fee:500,- Kč / 20 € 
  • Range Master:Martin Novotný 
  • Director:Karel Pavlíček 
  • Tel.: 
  • Email:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
     
  • Website:www.alsaproteam.cz 
  • Registration:

PAYMENT & INFO

ALSA PRO CUP 2019

Pohár IPSC level 1

 Startovné:  500,- Kč 
 Entry Fee:  20 €
            
Z organizačních důvodů požadujeme platbu startovného předem  na klubový účet. 
Variabilní symbol je vaše startovní číslo v seznamu účastníků.  
Platbu zašlete do sedmi dnů od data registrace.  
Po tomto termínu budete v případě nezaplacení přesunuti do provizorního squadu WFM.

č.účtu: 2700740260 / 2010
Banka: Fio Banka

apc.png

LOCATION

  • Oblekovice AKIM
  • Oblekovice
  • Czech Republic

Registration to prematch

Pre-match Squad 1 - Sobota 9.00

Squad is full (11/11)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Aleš Pánek PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Karel Pavlíček PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Martin Vařák REVOLVER REGULAR
Czech Republic Pavel Hodoval PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Martin Glac PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Ondřej Švajka PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Šurý PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Zbyněk Bartík STANDARD REGULAR
Czech Republic Veronika Syková STANDARD LADY
Czech Republic Tomáš Němeček STANDARD REGULAR
Czech Republic Tomas Konecny PRODUCTION REGULAR

Pre-match Squad 2- Sobota 9.00

Select your squad (9/11)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jerzy Wojda STANDARD REGULAR
Czech Republic Jiří Jedlička PCC REGULAR
Czech Republic Petr Kučeřík PCC REGULAR
Czech Republic Jan Kohoutek PCC SENIOR
Czech Republic Jakub KALA CLASSIC REGULAR
Czech Republic Eduard Musil STANDARD REGULAR
Czech Republic Jiří Plzák PCC SENIOR
Czech Republic Jaroslav Girzsewski PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jan Hodis PCC REGULAR

Registration to mainmatch

Main Match Squad 1 - Sobota 13.00

Squad is full (11/11)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jiří Gabriel PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jaroslav David STANDARD REGULAR
Czech Republic Karina Nimrichtrova PRODUCTION LADY
Czech Republic Petr Holyszewski PRODUCTION OPTICS SENIOR
Czech Republic Martin Weglorz PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Vít Čermák PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jan Zemčík PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Minařík Jan PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Zdeněk Slivečka PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Josef Polách PRODUCTION REGULAR
Czech Republic David Kocián PRODUCTION REGULAR

Main Match Squad 2 - Sobota 13.00

Squad is full (11/11)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Pavel Rozehnal STANDARD REGULAR
Czech Republic Marek Lankaš STANDARD REGULAR
Czech Republic David Gazda STANDARD REGULAR
Czech Republic Radek Růžička STANDARD SENIOR
Czech Republic Ctirad Škop PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Lukas Mach STANDARD REGULAR
Czech Republic Karel Kubík STANDARD REGULAR
Czech Republic Tomáš Foltýn STANDARD REGULAR
Czech Republic Lubomír Topolovský STANDARD REGULAR
Slovak Republic Peter Sarkany STANDARD SENIOR
Czech Republic Michal Šotek PRODUCTION REGULAR

Main Match Squad 3 - Sobota 13.00

Squad is full (11/11)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Martin Novotný OPEN REGULAR
Czech Republic Milan Žáček OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Petra Ptáčková Mísařová STANDARD LADY
Czech Republic Michal Štěpán PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Vojtech Kapral PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Marcela Jandova PRODUCTION LADY
Czech Republic Petr Richter OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Martin Navrátil OPEN REGULAR
Czech Republic Radim MADERANEK PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jakub Chaloupka PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Zdeněk Němeček PRODUCTION SUPERSENIOR

Main Match Squad 4 - Sobota 13.00

Squad is full (11/11)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Tibor Ladič STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Stanislav Glos PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Samek Petr PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Markéta Tischlerová PRODUCTION LADY
Czech Republic Milan Seifer PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Josef Sýkora STANDARD REGULAR
Czech Republic Karel Foltýn STANDARD SENIOR
Czech Republic Jan Staněk OPEN REGULAR
Czech Republic Jana Staňková OPEN LADY
Czech Republic Petr Cehelský PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Šljapnikov PCC REGULAR

Main Match Squad 5 - Sobota 13.00

Squad is full (11/11)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jaroslav Novotný STANDARD REGULAR
Czech Republic Ivo Šoustar STANDARD SENIOR
Czech Republic Miroslav Malach STANDARD SUPERSENIOR
Slovak Republic Dusan Veselsky OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Michal Neumann REVOLVER SUPERSENIOR
Czech Republic Miloslav Zajíček REVOLVER SUPERSENIOR
Czech Republic Libor Vítek CLASSIC REGULAR
Czech Republic Michal Riha PRODUCTION REGULAR
Russia Elina Bedrikovskaya STANDARD LADY
Czech Republic Michael Horovic PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Kucera CLASSIC REGULAR

REGISTRATION TO


(Zpracování osobních udajů) *