VÝSLEDKY

Moravský Pohár IPSC 2019 - Finále

neděle, 29. září 2019
  • Region:Czech Republic 
  • Type:Handgun 
  • Level:
  • Stages:
  • Entry Fee:700,- Kč / 30 € 
  • Range Master:Martin Novotný (CZE) 
  • Director:Daniela Malá (CZE) 
  • Tel.:+420 608 886 222 
  • Email:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
  • Website:www.alsaproteam.cz 
  • Registration:

PAYMENT & INFO

MORAVSKÝ POHÁR 2019 - FINÁLE

Date: 29.9.2019
IPSC Level: I
Stages: 7
Minimum Rounds: 120

TIME PLAN:

Pre-Match:
Sobota / Saturday 13.00-16.00

Main Match 
Neděle / Sunday 10.00 (Registrace 9.00 - 9.40)


PLATEBNÍ INFORMACE / PAYMENT:
Č.účtu / Account nr.: 2101539389/2010
IBAN: CZ5620100000002101539389
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

MP banner.jpg

LOCATION

  • Oblekovice AKIM
  • Oblekovice
  • Czech Republic

Registration to prematch

Squad P1 - PreMatch 28.9. Sobota

Select your squad (8/9)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Martin Vařák PCC REGULAR
Czech Republic Daniel Slavík PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jan Prokop PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Pavel Hůlka PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Frinta PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jiří Jedlička CLASSIC REGULAR
Czech Republic Jakub Jedlička PRODUCTION JUNIOR
Czech Republic Jaroslav Girszewski PRODUCTION REGULAR

Squad P2 - PreMatch 28.9. Sobota

Select your squad (7/9)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Milan Žáček OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Jerzy Wojda STANDARD REGULAR
Czech Republic Pavel Marcinek PCC REGULAR
Czech Republic Martin Glac PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Ondřej Švajka PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Vojtěch Kaprál PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Marcela Jandová PRODUCTION LADY

Squad - 3 Prematch

Select your squad (5/9)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Petr Šurý PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Martin Novotný OPEN REGULAR
Czech Republic Jiří Plzák PCC SENIOR
Czech Republic Aleš Pánek PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Kučeřík PCC REGULAR

Registration to mainmatch

Squad 1 - Main Match Neděle 29.9.

Squad is full (14/12)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jaromír Bezděk CLASSIC REGULAR
Czech Republic Zdeňka Čápová STANDARD LADY
Czech Republic Jaroslav David STANDARD REGULAR
Czech Republic Pavel Rozehnal STANDARD REGULAR
Czech Republic Marcela Malá OPEN LADY
Czech Republic Jan Malý PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Daniel Malý PCC JUNIOR
Czech Republic Milos Horinek STANDARD REGULAR
Czech Republic Jaroslav Vaclavík STANDARD REGULAR
Czech Republic Jan Kohoutek PCC SENIOR
Czech Republic Pavel Hodoval PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Markéta Prečanová STANDARD LADY
Czech Republic Petr Kozák STANDARD REGULAR
Czech Republic Lukáš Michlíček STANDARD REGULAR

Squad 2 - Main Match Neděle 29.9.

Squad is full (12/12)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jakub Kala CLASSIC REGULAR
Czech Republic Robert Brázda PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jakub Chaloupka PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jan Zemčík PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Jurásek PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Radim Maderanek PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jaroslav Lakosil PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Marián Hejda PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Miroslav Mlýnský PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Cehelský PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Tomas Pavelka PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Aleš Kocián PRODUCTION REGULAR

Squad 3 - Main Match Neděle 29.9.

Squad is full (13/12)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Stanislav Glos PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Tibor Ladič STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Michal Radkovič PCC SENIOR
Czech Republic Jarda Batěk STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Luboš Němec PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jiří Gabriel PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Radovan Boček STANDARD SENIOR
Czech Republic Marek Lankaš STANDARD REGULAR
Czech Republic Marie Bočková STANDARD LADY
Czech Republic Josef Plch STANDARD REGULAR
Czech Republic Petr Mach PCC REGULAR
Czech Republic Jan Vorlíček STANDARD REGULAR
Czech Republic Eduard Musil PCC REGULAR

Squad 4 - Main Match Neděle 29.9.

Squad is full (12/12)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jiří Pícha PRODUCTION SUPERSENIOR
Czech Republic Karel Kubik STANDARD REGULAR
Czech Republic Radim Grohol STANDARD SENIOR
Czech Republic Radim Legierski PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Luboš Hūbner STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Růżena Konvičná STANDARD LADY
Czech Republic Lumír Konvičný STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Rostislav Václavik OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Adam Grohol OPEN REGULAR
Czech Republic Ivo Šoustar STANDARD SENIOR
Czech Republic Miroslav Malach STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Petr Pijáček PRODUCTION OPTICS REGULAR

Squad 5 - Main Match Neděle 29.9.

Squad is full (12/12)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jiří Tydlačka STANDARD SENIOR
Czech Republic Miroslav Střešinka STANDARD REGULAR
Czech Republic Jan Vančura PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Čapka STANDARD REGULAR
Czech Republic Radomír Kvasnica STANDARD REGULAR
Czech Republic Hynek Šindler PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Kamil Čapka STANDARD REGULAR
Czech Republic Přemysl Slanina STANDARD REGULAR
Czech Republic Karel Letý ml. PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Karel Letý st. STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Luboš Hūbner STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Zdeněk Slivečka PRODUCTION REGULAR

Squad 6 - Main Match Neděle 29.9.

Squad is full (12/12)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Martin Navrátil OPEN REGULAR
Czech Republic Lukas Mach PCC REGULAR
Czech Republic Tomas Vyslouzil PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Lubomír Černý PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Richter OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Zdeněk Balej PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Josef Vopařil STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Martin Bublák STANDARD SENIOR
Czech Republic Filip Perout PRODUCTION REGULAR
Czech Republic František Satrapa STANDARD SENIOR
Czech Republic Petr Holyszewski PRODUCTION OPTICS SENIOR
Czech Republic David Gazda STANDARD REGULAR

Squad 7 - Main Match Neděle 29.9.

Squad is full (12/12)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jan Fiala STANDARD REGULAR
Czech Republic Jan Fiala STANDARD JUNIOR
Czech Republic Václav Krátký PCC REGULAR
Czech Republic Jan Pelikán PCC REGULAR
Czech Republic Michal Neumann REVOLVER SUPERSENIOR
Czech Republic Miloslav Zajíček REVOLVER SUPERSENIOR
Czech Republic Radek Faron PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Martina Tošenovská PRODUCTION LADY
Czech Republic Martin Mikolášek PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jan Minařík PRODUCTION REGULAR
Czech Republic David Kocián PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Michal Chlup PCC REGULAR

Waiting for Match

Select your squad (6/12)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jaroslav Matýsek STANDARD REGULAR
Czech Republic Miroslav Durda PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Josef Polách PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Miloš Maleček PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Ctirad Škop PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Pavel Němeček PRODUCTION OPTICS REGULAR

REGISTRATION TO


(Zpracování osobních udajů) *