VÝSLEDKY

CZ Champions Cup - II.

neděle, 13. září 2020
  • Region:Czech Republic 
  • Type:Handgun 
  • Level:
  • Stages:10 
  • Entry Fee:1100,- Kč / 50 € ,- 
  • Range Master:Martin Novotný (CZE) 
  • Director:Daniela Malá (CZE) 
  • Tel.:420 608886222 
  • Email:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
     
  • Website:www.alsaproteam.cz 
  • Registration:

PAYMENT & INFO

CZ Champions Cup 2020 
IPSC Shooting Match level 2 (10 stages)

 PLATEBNÍ INFORMACE / PAYMENT:
Č.účtu / Account nr.: 2101539389/2010
IBAN: CZ5620100000002101539389
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

CZ CC BANNER TOMBOLA.png

LOCATION

  • Oblekovice AKIM
  • Oblekovice
  • Czech Republic

Registration to prematch

Squad - 1 Prematch

Squad is full (9/9)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Martin Glac MARTINGL OPEN REGULAR
Czech Republic Jakub Brož BROZIK PRODUCTION JUNIOR
Czech Republic Ondřej Švajka SVAJNE PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Aleš Pánek ALPA PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Pavel Hodoval HOPA PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Josef Plch JOSEFP STANDARD REGULAR
Czech Republic Petr Šurý PTR PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Lenka Horejsi LELA OPEN LADY
Czech Republic Tomas Konecny CONY PRODUCTION REGULAR

Squad - 2 Prematch

Squad is full (9/9)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Lukas Cimburek CIMBY PCC REGULAR
Czech Republic Frantisek Bindik FERENC PCC REGULAR
Czech Republic Jakub Kala KALIC CLASSIC REGULAR
Czech Republic Richard Maska 8 PCC REGULAR
Czech Republic Jiří Jedlička JURA CLASSIC SENIOR
Czech Republic Jakub Jedlička BOTHENRY PRODUCTION JUNIOR
Czech Republic Petr Kučeřík DOGANER PCC SENIOR
Czech Republic Zdeněk Balej 1ZED PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Zdeněk Balej 1ZED PRODUCTION REGULAR

Squad - 3 Prematch

Squad is full (9/9)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Petr Samek SMAS OPEN REGULAR
Czech Republic Markéta Tischlerová MATY STANDARD LADY
Czech Republic Jan Malý HONZAM PCC REGULAR
Czech Republic Daniel Malý DANIK PCC JUNIOR
Czech Republic Marcela Malá MARCELA OPEN LADY
Czech Republic Peter Kučera KUKO CLASSIC REGULAR
Czech Republic David Zvěřina DAWS CLASSIC REGULAR
Czech Republic Josef Horejsi NEVIM CLASSIC SUPERSENIOR
Czech Republic Lenka Horejsi LELA OPEN LADY

Squad - 4 Prematch

Select your squad (1/9)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Austria Guenther Vielhaber VIELHABER PRODUCTION SUPERSENIOR

Squad - 5 Prematch

Select your squad (0/9)

Registration to mainmatch

Squad - 1 Mainmatch

Squad is full (12/12)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Austria Edgar PRASCHINGER EDGAR OPEN SENIOR
Austria Martin MEIßNER MAME PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Jan Rataj BIG OPEN SENIOR
Czech Republic Jiří Šilhán DUKAT PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Marek Elstner ALBERTCZ STANDARD REGULAR
Austria Michael Aigner MICHAEL OPEN SENIOR
Austria Edeltraut Aigner TRAUDE OPEN LADY
Austria Andreas Eichinger OAKY STANDARD SENIOR
Czech Republic Jiří Gabriel CYNIK PRODUCTION REGULAR
Austria Christa Hochholdinger Hochholdinger STANDARD LADY
Austria Walter Hochholdinger HOCHHOLDINGER PRODUCTION SENIOR
Austria David Stundner STUNDNER PCC REGULAR

Squad - 2 Mainmatch

Squad is full (13/12)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jan Prokop JAN STANDARD REGULAR
Czech Republic Josef Šamalík SAMALIK PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Milan Růžička NALIM PRODUCTION SUPERSENIOR
Czech Republic Michal Neumann KAWAMISAK PRODUCTION SUPERSENIOR
Czech Republic Daniel Slavík DANNY PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jaroslav David VIDIAS STANDARD SENIOR
Czech Republic Ivo Šoustar BAAS STANDARD SENIOR
Czech Republic Miroslav Malach PRUDIC1BK PRODUCTION SUPERSENIOR
Czech Republic Eduard Musil EDDIE45 PCC REGULAR
Czech Republic Jarda Batěk 9TANGO STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Michal Šotek MISCHANEK PRODUCTION REGULAR
Slovak Republic Juraj Orban KETCHUP PRODUCTION REGULAR
Slovak Republic Bohumir Savel BOHUS PRODUCTION SENIOR

Squad - 3 Mainmatch

Squad is full (12/12)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Martin Bublák GRIZLY1968 STANDARD SENIOR
Czech Republic František Satrapa SATRAPA STANDARD SENIOR
Czech Republic Petr Richter GDOC OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Ivo Keclík VIKLAN PRODUCTION OPTICS SUPERSENIOR
Czech Republic Jiří Běhal BEHAL OPEN REGULAR
Czech Republic Michal Radkovič 4MIKE PCC SENIOR
Czech Republic Petr Mach BULLEYE PCC REGULAR
Czech Republic Petr Cihelna PETRC PCC REGULAR
Czech Republic Eduard Musil EDDIE45 PCC REGULAR
Czech Republic Jaroslav Novotný SLAVEK73 OPEN REGULAR
Czech Republic Natálie Novotná NATALIE02 OPEN LADY
Czech Republic Martin Kopriva SNOOPY36 PCC REGULAR

Squad - 4 Mainmatch

Squad is full (12/12)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Luboš Němec KIMI666CZ PRODUCTION REGULAR
Czech Republic David Nepraš EN3PRY PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Ctirad Škop CITIN PRODUCTION REGULAR
Czech Republic David Gazda GAZDIC STANDARD REGULAR
Czech Republic František Hudeček HUDINY STANDARD REGULAR
Czech Republic Jan Zemčík HONZAZ PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jan Fiala AMALKA STANDARD REGULAR
Czech Republic Jan Fiala Jr. HNUP STANDARD JUNIOR
Czech Republic Pavel Rozehnal ROSI STANDARD REGULAR
Czech Republic Jiří Komínek JKO STANDARD REGULAR
Czech Republic Petr Cehelský PECE PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jiří Kašpar KASPAR89 STANDARD REGULAR

Squad - 5 Mainmatch

Squad is full (12/12)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jan Liehne LIEHNEJANML PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Zdenek Liehne LIEHNEZDENEK STANDARD REGULAR
Czech Republic Irena Liehne LIEHNEIRENA STANDARD LADY
Czech Republic Pavel Mužík MUZIK PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Zdeněk Kužel KUZEL PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Marek Valvoda HLADOLET PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Jiří Rajman RAJMAN PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Ondřej Mačura MACURA PRODUCTION JUNIOR
Czech Republic Hana Najmonová NAJMONOVA PRODUCTION LADY
Czech Republic Karel Kubík NOREK STANDARD REGULAR
Czech Republic Jiří Vostrý VOSTROS STANDARD SENIOR
Czech Republic Miroslav Zapletal MRCZSHOOTER PRODUCTION REGULAR

Squad - 6 Mainmatch

Squad is full (12/12)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Austria Thomas Kindl TOMKINDL PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Karel Foltýn KARFO STANDARD SENIOR
Czech Republic Tomáš Foltýn ZEBRA STANDARD REGULAR
Czech Republic Lukáš Bouda LUKOSLAV STANDARD REGULAR
Czech Republic Stanislav Glos CUPAKABRA PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Tibor Ladič TIBI STANDARD SUPERSENIOR
Slovak Republic Ján Pálka STRIBOG PCC SENIOR
Slovak Republic Miroslava Cumova LIMFOAR PRODUCTION LADY
Slovak Republic Cyro Chalupa CYRO PRODUCTION OPTICS SUPERSENIOR
Czech Republic Radim Maděránek MADERANEK PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Jakub Chaloupka CHALOUPKAJ PRODUCTION REGULAR
Slovak Republic Ivan Barancik IVAN PRODUCTION OPTICS REGULAR

Squad - 7 Mainmatch

Squad is full (12/12)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic miroslav vltavsky MIREK STANDARD SUPERSENIOR
Austria Thomas Benesch THOMAS STANDARD SENIOR
Czech Republic frantisek zakostalecky KOI STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic martin naprstek MANA STANDARD SENIOR
Czech Republic jaroslav batek 9TANGO STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic stanislav benes FERDA STANDARD SENIOR
Austria Alexander Schröfl LASTMANSTANDING OPEN REGULAR
Austria Mark Schröfl MSIPSC STANDARD JUNIOR
Czech Republic Karel Rossl KLEKIPETRA PRODUCTION SENIOR
Austria Thomas Renner TOM PRODUCTION REGULAR
Austria Ronald Putz RONNY STANDARD REGULAR
Czech Republic Milan Bublák MILBU STANDARD REGULAR

Squad - 8 Mainmatch

Squad is full (12/12)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Petr Kolisch MUHU PCC SENIOR
Czech Republic Josef Zicha ZIPEP PCC REGULAR
Austria Christian Pawle PAWLE PRODUCTION REGULAR
Austria Michael Lindenbauer LINDENBAUER CLASSIC REGULAR
Czech Republic Pavol Žolnay TEMERAF PCC REGULAR
Czech Republic Anna Žolnay CUKRIK PCC LADY
Czech Republic Jiří Svoboda BOB156 PCC REGULAR
Czech Republic Tomáš Entler L79 STANDARD REGULAR
Austria Marcus Karlin KARLO PCC REGULAR
Austria Markus Pevek JUNIOR PCC REGULAR
Czech Republic Václav Krátký SHORTY79 PCC REGULAR
Czech Republic Marie Krátká MARUSKA PCC LADY

Squad - 9 Mainmatch

Squad is full (12/12)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Leoš Pulíček MACK PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Marta Svobodová ZBRAN112 PRODUCTION LADY
Czech Republic Milan Kovařík MILANKOV PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Jan Vančura VANCURA PRODUCTION REGULAR
Poland Celina Pawlik CELKA OPEN LADY
Poland Marcin Galazka KONAR CLASSIC REGULAR
Poland Bartosz Szczesny RYSIEK STANDARD REGULAR
Czech Republic Martin Navrátil TOPS OPEN REGULAR
Czech Republic Petra Pěčková PECKOVA PRODUCTION LADY
Czech Republic Lukáš Mach MACHL PCC REGULAR
Czech Republic Tomas Vyslouzil STORM PRODUCTION OPTICS REGULAR
Austria Stephan Brugger STEPH11 PRODUCTION SENIOR

Squad - 10 Mainmatch

Squad is full (12/12)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Michal Hrtánek MICHALH STANDARD REGULAR
Czech Republic Petra Vachoušková PETULA STANDARD LADY
Czech Republic Radim Grohol RADIMIIPSC STANDARD SENIOR
Czech Republic Lubos Hubner ELISKA STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Jiří Mikeska MIKES STANDARD REGULAR
Czech Republic Lumír Konvičný 571217 STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Růžena Konvičná 585124 STANDARD LADY
Czech Republic Radim Legierski LEGGYCZ STANDARD REGULAR
Czech Republic Lubomír Černý CERNY PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Milos Horinek MILOS STANDARD REGULAR
Czech Republic Markéta Prečanová MAKI STANDARD LADY
Czech Republic Filip Perout JACKFP PRODUCTION REGULAR

WAITING FOR MATCH

Select your squad (9/12)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Petr Dvořák GWYNBLEIDD PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Kozák MORBOJ STANDARD REGULAR
Czech Republic Jan Souček KECOUS7 STANDARD REGULAR
Czech Republic Michal Stepan STEPAN PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Tereza Vosttřelová AZERET PRODUCTION LADY
Slovak Republic Bohumir Savel BOHUS PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Martina Štěpánová RUZENKA PRODUCTION LADY
Czech Republic Zdeněk Grygar GRYGAR PRODUCTION REGULAR
Austria Nadiia Rekun NO PRODUCTION LADY

REGISTRATION TO

Váš IPSC Alias je vaše jedinečné uživatelské jméno(přezdívka) pro jednoznačnou identifikaci.
Pokud ještě nemáte vybraný ALIAS, klikněte sem.
Pokud si nepamatujete svůj ALIAS, použijte své příjmení bez diakritiky a kontaktujte nás.

(Zpracování osobních udajů) *