RESULTS

Národní Pohár 2022/2023 - 1.kolo (Výkonnostní třídy GM,M,A)

Sunday, 30. October 2022
  • Region:Czech Republic 
  • Type:Handgun 
  • Level:
  • Stages:10 
  • Entry Fee:1100,- Kč / 50,- € 
  • Range Master:Petr Samek 
  • Director:Martin Novotný 
  • Tel.:+420608886222 
  • Email:This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 
  • Website:www.alsaproteam.cz 
  • Registration:

PAYMENT & INFO

NÁRODNÍ POHÁR IPSC 2022/2023

Soutěž bude pořádána jako vícekolový turnaj IPSC level II. pro sezonu 2022/2023.

Termíny jednotlivých kol budou zveřejněny na konci listopadu 2022.

ČASOVÝ PLÁN:

Pre-match: Neděle 30.10. - Začátek registrace 8:00 (první briefing 9:00)

Main Match: Neděle 30.10. - Začátek registrace 12:00 (první briefing 12:30)

 PAYMENT INFORMATION

číslo účtu: 2601867311 / 2010
IPSC APT Martin Novotný
ALSA PRO SHOOTING TEAM
Bank: Fio Banka
BIC / SWIFT: FIOBCZPPXXX
IBAN: CZ5720100000002601867311

pdf Invitation CZ 2022 (53 KB)

Závěrečné vyhlášení NÁRODNÍHO POHÁRU proběhne ihned po skončení finálového kola v listopadu 2023, kromě výsledků OVERALL budou vyhlášeni střelci ve výkonnostních třídách GM, M, A.

Vyhlášeny jsou divize: OPEN, STANDARD, PRODUCTION, PRODUCTION OPTICS, CLASSIC, PCC - dle pravidel IPSC.

 PAYMENT INFORMATION

 account nr. 2601867311 / 2010
IPSC APT Martin Novotný
ALSA PRO SHOOTING TEAM
Bank: Fio Banka
BIC / SWIFT: FIOBCZPPXXX
IBAN: CZ5720100000002601867311

Documents:

pdf Stages 1 NP 2023 (849 KB)

VÝKONNOSTNÍ TŘÍDY

Grand Master - 95 až 100%
Master - 85 až 94.9%
A - 75 až 84.9%
B - 60 až 74.9%
C - 40 až 59.9%
D - 2 až 40%

  divize STANDARD Grand Master:

ZDENĚK LIEHNE, JOSEF RAKUŠAN

  divize PRODUCTION Grand Master:

MICHAL ŠTĚPÁN, MIROSLAV ZAPLETAL

  divize OPEN Grand Master:

ROBIN ŠEBO, MIROSLAV HAVLÍČEK, MAREK NEUMANN

 divize PRODUCTION OPTICS Grand Master:

MARTIN KAMENÍČEK, RADIM MADĚRÁNEK

  divize CLASSIC Grand Master:

JAKUB MARX, DAVID ZVĚŘINA

  divize PCC Grand Master:

DANIEL SLAVÍK, FRANIŠEK BINDIK, VÁCLAV VINDUŠKA, LUKÁŠ SUDEK

 

 Výkonnostní třídy budou uznávány jednou ročně a to po skončení MČR IPSC Handgun / MČR IPSC PCC

 

GENERÁLNÍ SPONZOR NÁRODNÍHO POHÁRU:

MŮJNŮŽ

www.mujnuz.cz

muj nuz.jpg

LOCATION

  • Oblekovice AKIM
  • Oblekovice
  • Czech Republic

Registration to prematch

Squad P1 - PreMatch Sobota 13:00 (pouze RO)

Squad is full (10/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Lukas Bouda LUKOSLAV PCC REGULAR
Czech Republic Josef Plch JOSEFP STANDARD REGULAR
Czech Republic Vítězslav Kubáč JESUS PCC SENIOR
Czech Republic Miloš Synek UFO PCC REGULAR
Czech Republic Milan Žáček MAJLO OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Martin Novotný NZOOM OPEN REGULAR
Czech Republic Tomáš Slíva SLIVO PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jiří Plzák KRAVATA PCC SUPERSENIOR
Czech Republic Rostislav Zálejský ROZA PCC SENIOR
Czech Republic Veronika Šejvlová VS PRODUCTION LADY

Squad P2 - PreMatch Neděle (pouze RO)9:00

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic S Glos CUPAKABRA PCC REGULAR
Czech Republic Aleš Pánek ALPA PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Šurý PTR PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Jan Korecký CMK STANDARD REGULAR
Czech Republic Anna Horáčková HABRA STANDARD LADY
Czech Republic Jirka Šimeček MCFLY STANDARD REGULAR
Czech Republic Petr Samek SMAS OPEN REGULAR

Registration to mainmatch

Squad 1 - Neděle 12:30

Squad is full (10/9)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Tibor Ladič TIBI STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Jiří Jedlička JURA CLASSIC SENIOR
Czech Republic Michal Hrtánek MICHALH STANDARD REGULAR
Czech Republic Petra Vachoušková PETULA STANDARD LADY
Czech Republic Lubos Hubner ELISKA STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Radim Grohol RADIMIIPSC STANDARD SENIOR
Czech Republic Zdeněk Slivečka ZDENNY PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Milan Růžička NALIM PRODUCTION SUPERSENIOR
Czech Republic Milos Horinek MILOS OPEN REGULAR
Czech Republic Jaroslav Václavík JARYN STANDARD REGULAR

Squad 2 - Neděle 12:30

Squad is full (9/9)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Petr Frinta PETRF PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Ctirad Škop CITIN PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Karel Kubík NOREK STANDARD SENIOR
Czech Republic Adam Grohol GROHOLA OPEN REGULAR
Czech Republic Petr Paul AAA STANDARD REGULAR
Czech Republic Lily Paulova PACKA PCC LADY
Czech Republic Petr Richter GDOC OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic František Jašek HMMFRESHMEAT PCC REGULAR
Czech Republic Michal Adam ADIS PCC REGULAR

Squad 3 - Neděle 12:30

Squad is full (10/9)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic David Gazda GAZDIC PCC REGULAR
Czech Republic Miroslav Durda DURDA PCC REGULAR
Czech Republic Jaroslav Matýsek MATYSEK PCC REGULAR
Czech Republic Štěpán Tomolya TOMOLYA PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Pavel Němeček PAJDA PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jiří Svoboda BOB156 PCC REGULAR
Czech Republic Vojtěch Kaprál VOKA PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Marcela Jandová MARCELA PRODUCTION LADY
Czech Republic Jakub Marx KUBIK STANDARD REGULAR
Czech Republic Václav Frýdl PALACINKA PRODUCTION OPTICS REGULAR

Squad 4 - Neděle 12:30

Squad is full (10/9)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jiří Laburda JIRKAL PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Michal Štěpán PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Ludek Mička LUDMIL PRODUCTION OPTICS SENIOR
Czech Republic Ivo Šoustar BAAS STANDARD SENIOR
Czech Republic Petra Nemcova SWEETPEET PRODUCTION LADY
Czech Republic Martina Štěpánová RUZENKA PRODUCTION LADY
Czech Republic Jindřich Váňa SWAN PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jindra Váňa TATKA PRODUCTION SUPERSENIOR
Czech Republic Lenka Krejčířová KREJCA PRODUCTION LADY
Czech Republic Jaroslav David VIDIAS STANDARD SENIOR

Squad 5 - Neděle 12:30

Squad is full (10/9)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Austria Harald Wagner HARRY PRODUCTION OPTICS SENIOR
Austria Ulrike Wagner ULLI PRODUCTION OPTICS LADY
Austria Jakob Ritter PRODUCTION OPTICS REGULAR
Austria Philipp Dolezal PRODUCTION REGULAR
Austria Walter Hochholdinger GRAUFELL PRODUCTION SUPERSENIOR
Austria Matthias Kepplinger KEPPI PRODUCTION REGULAR
Austria Manuel Eichinger OACHI PRODUCTION REGULAR
Austria Johannes Etzelsdorfer ETZI PRODUCTION REGULAR
Austria Szilard Kiss LIZARD STANDARD REGULAR
Austria Stephan Brugger STEPH11 PRODUCTION SENIOR

Squad 6 - Neděle 12:30

Squad is full (9/9)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jan Šporik JOHNNY188 STANDARD REGULAR
Czech Republic Josef Šamalík CHOSE PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Martin Mikolášek RBSD PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic David Kocián KOCA PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jakub Špeta SPETAK STANDARD REGULAR
Czech Republic Martina Tošenovská TOSHA STANDARD LADY
Czech Republic Karel Balcar K414 PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Martin Neplech NEPLECH PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Martin Hrubý st. MATAK STANDARD REGULAR

Squad 7 - Neděle 12:30

Squad is full (10/9)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jan Liiehne SGT PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Zdeněk Liehne PANUCITEL STANDARD REGULAR
Czech Republic Marek Valvoda HLADOLET PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Jiří Rajman RAJMAN PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Ondrej Jurasek JURON STANDARD REGULAR
Czech Republic Ladislav Hanzlíček LACO PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Ditmar DIPER STANDARD REGULAR
Czech Republic Ondřej Hladík ONDREJHLADIK STANDARD REGULAR
Czech Republic Petr Scigel STEWIK PCC REGULAR
Czech Republic Tereza Toman Helštýnová HELSTYNKA PRODUCTION LADY

Squad 8 - Neděle 12:30

Squad is full (10/9)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Valentina Chernobai VALENTINA PRODUCTION LADY
Czech Republic Roman Zikán ATTREID STANDARD REGULAR
Czech Republic Hynek Šindler PEGAS STANDARD REGULAR
Czech Republic Radomír Kvasnica RAKVA OPEN SENIOR
Czech Republic Bedřich Sixta SIXTA PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Jaroslav Novotný SLAVEK73 OPEN REGULAR
Czech Republic Jiří Podhajský POODY PRODUCTION OPTICS SENIOR
Czech Republic Jiri Krupa KRUPEC OPEN REGULAR
Czech Republic Tereza Španihelová MISSWICK PCC LADY
Czech Republic Kateřina Šustrová PAMPELISKA OPEN LADY

Squad 9 - Neděle 12:30

Squad is full (10/9)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Robert Brázda ROBO PRODUCTION OPTICS SENIOR
Czech Republic Jakub Kala KALIC PRODUCTION REGULAR
Czech Republic zdeněk novotný FRANZDORF STANDARD REGULAR
Czech Republic miroslava švadláková MURENA STANDARD LADY
Czech Republic Jiří Gabriel CYNIK PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Daniel Slavík DANNY PCC REGULAR
Czech Republic Jan Fiala AMALKA STANDARD REGULAR
Czech Republic Jan Fiala jr. HNUP STANDARD JUNIOR
Czech Republic Jan Vančura VANCURA PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Miroslav Zapletal MRCZSHOOTER PRODUCTION OPTICS REGULAR
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Tomáš Entler L79 STANDARD REGULAR
Czech Republic Karel Kühtreiber KODL PRODUCTION JUNIOR
Czech Republic Dušan Janošek DUSAN STANDARD REGULAR
Czech Republic Jaroslav Kolář KOLI PCC REGULAR
Czech Republic František Konrád FRAKON STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Jan Hátle JAHA STANDARD SENIOR
Austria Katharina Schneider KIKI STANDARD LADY
Czech Republic Jiří Vostrý VOSTROS STANDARD SENIOR

REGISTRATION TO

Your IPSC Alias is like a nickname that is used to uniquely identify you.
If you don't have ALIAS, click here.
If you cannot remember your ALIAS, use your family name and contact us.

(Protection and processing of personal data) *