VÝSLEDKY

CZ Champions Cup - III.

neděle, 8. listopad 2020
  • Region:Czech Republic 
  • Type:Handgun 
  • Level:
  • Stages:10 
  • Entry Fee:1100,- Kč / 50 € ,- 
  • Range Master:Martin Novotný (CZE) 
  • Director: 
  • Tel.:420 608886222 
  • Email:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
     
  • Website:www.alsaproteam.cz 
  • Registration:

PAYMENT & INFO

 CZ Champions Cup 2020 - 3.kolo

IPSC Shooting Match level 2 (10 stages)

7.11. Pre-Match: Registration starts at 12:00 (First shot at 13:00)

8.11. Main Match: Registration starts at 9:00 (First shot at 10:00)

 

PLATEBNÍ INFORMACE:

Číslo účtu: 2601867311 / 2010

Account nr.
IBAN: CZ5720100000002601867311
BIC: FIOBCZPPXXX

 

DOCUMENTS:

CZ CC BANNER TOMBOLA.png

LOCATION

  • Oblekovice AKIM
  • Oblekovice
  • Czech Republic

Registration to prematch

Pre-match Squad 1 - Sobota/Saturday

Squad is full (8/6)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Petr Samek SMAS OPEN REGULAR
Czech Republic Markéta Tischlerová MATY STANDARD LADY
Austria Szilard Kiss LIZARD STANDARD REGULAR
Czech Republic Ondřej Švajka SVAJNE PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Martin Glac MARTINGL OPEN REGULAR
Czech Republic Josef Plch JOSEFP STANDARD REGULAR
Czech Republic Petr Šurý PTR PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Aleš Pánek ALPA PRODUCTION REGULAR

Pre-match Squad 2 - Sobota/Saturday

Squad is full (6/6)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Austria Günther Vielhaber VIELHABER PRODUCTION SUPERSENIOR
Austria Stephan Brugger STEPH11 PRODUCTION SENIOR
Austria Robert Ladisich TRIGGERFINGER PCC SENIOR
Austria Sonja Ladisich NOBODYKATZE PCC LADY
Austria Philipp DOLEZAL PHILRANGE PRODUCTION REGULAR
Austria FRIEDRICH ZIEBART ZIEBI PRODUCTION SENIOR

Pre-match Squad 3 - Sobota/Saturday

Squad is full (8/6)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Petr Toman DR132 PCC REGULAR
Slovak Republic Filip Mikes LUI STANDARD REGULAR
Czech Republic Jiří Plzák KRAVATA PCC SENIOR
Czech Republic Vítězslav Kubáč JESUS PCC REGULAR
Czech Republic Miloš Synek UFO PCC REGULAR
Czech Republic Petr Kučeřík DOGANER PCC SENIOR
Slovak Republic Marta Novotna MARTAN PCC LADY
Czech Republic Petr Mach PEMA PCC REGULAR

Pre-match Squad 4 - Sobota/Saturday

Squad is full (8/6)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Martin Krejčí KREJCI STANDARD REGULAR
Czech Republic Marek Neumann MARCOO OPEN REGULAR
Czech Republic Alexandra Čurková ALA STANDARD LADY
Czech Republic Peter Kučera KUKO CLASSIC REGULAR
Czech Republic Miroslava Švadláková MURENA STANDARD LADY
Czech Republic zdenek novotný FRANZDORF STANDARD REGULAR
Austria Jeffrey Pang PANDA STANDARD REGULAR
Czech Republic Petra Nemcova PETRA PRODUCTION LADY

Pre-match Squad 5 - Sobota/Saturday

Squad is full (6/6)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic David Zvěřina DAWS CLASSIC REGULAR
Austria Christoph Kastl KASTELLO PCC REGULAR
Czech Republic Tomáš Slíva SLIVO CLASSIC REGULAR
Austria Thomas Kindl TOMKIN PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Milan Žácek MAJLO OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Jiří Jedlička JURA PCC SENIOR

Registration to mainmatch

Squad 1 - Neděle/Sunday

Squad is full (13/12)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jakub Chaloupka CHALOUPKAJ PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Radim Maděránek MADERANEK PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Luboš Němec KIMI666CZ PRODUCTION REGULAR
Czech Republic David Nepraš N3PRY PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Cehelský PECE PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Zdeněk Grygar GRYGAR PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Martina Štěpánová RUZENKA PRODUCTION LADY
Czech Republic Jaroslav Luža JARDA PRODUCTION REGULAR
Belarus Valentina Chernobai VALENTINA PRODUCTION LADY
Slovak Republic Pavol Ženčár PALO PCC REGULAR
Czech Republic Jiří Šilhán DUKAT PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Josef Rakušan JOERUN STANDARD REGULAR
Czech Republic Jaroslav David VIDIAS STANDARD REGULAR

Squad 2 - Neděle/Sunday

Squad is full (12/12)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Slovak Republic Dusan Veselsky VESELSKY OPEN SUPERSENIOR
Slovak Republic Jozef Olah OLAH PRODUCTION REGULAR
Austria Martin Meissner MAME PRODUCTION OPTICS REGULAR
Austria Edgar Praschinger EDGAR OPEN SENIOR
Czech Republic Jan Rataj BIG OPEN SENIOR
Austria Edeltraut Aigner TRAUDE OPEN LADY
Austria Michael Aigner MICHAEL OPEN SENIOR
Slovak Republic Ivan Barancik IVAN PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Ctirad Škop CITIN PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Roman Zikán ATTREID PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jiří Gabriel CYNIK PRODUCTION REGULAR
Austria Angel Angelov ANGELOVANGEL OPEN REGULAR

Squad 3 - Neděle/Sunday

Squad is full (12/12)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Austria Thomas Benesch THOMAS STANDARD SENIOR
Austria Alexander Schröfl ALEX OPEN REGULAR
Czech Republic Ivo Šoustar BAAS STANDARD SENIOR
Czech Republic Miroslav Malach PRUDICBK1 PRODUCTION SUPERSENIOR
Austria Mark Schröfl MSIPSC STANDARD JUNIOR
Czech Republic Josef Šamalík CHOSE PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Tomáš Entler L79 STANDARD REGULAR
Czech Republic Jarda Batěk 9TANGO STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Stanislav Benes FERDA STANDARD SENIOR
Czech Republic Zdeněk Němeček JUDDY PRODUCTION SUPERSENIOR
Austria Georg Müller GDM OPEN SENIOR
Austria Rainer Ulreich RMU PRODUCTION REGULAR

Squad 4 - Neděle/Sunday

Squad is full (13/12)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Michal Hrtánek MICHALH STANDARD REGULAR
Czech Republic Petra Vachoušková PETULA STANDARD LADY
Czech Republic Radim Grohol RADIMIIPSC STANDARD SENIOR
Czech Republic Jiří Svoboda BOB156 PCC REGULAR
Austria Walter Hochholdinger GRAUFELL PRODUCTION SENIOR
Austria Christa Hochholdinger MRSDOUBLEALPHA STANDARD LADY
Austria David Stundner BIGFOOT PCC REGULAR
Czech Republic Jaroslav Peša JAPE PCC SENIOR
Czech Republic Petr Dvořák GWYNBLEIDD STANDARD REGULAR
Czech Republic Petr Čapka LAMA1 STANDARD REGULAR
Czech Republic Hynek Šindler PEGAS STANDARD REGULAR
Czech Republic Radomír Kvasnica RAKVA OPEN SENIOR
Austria Thomas Seiberl TSEIBERL PRODUCTION REGULAR

Squad 5 - Neděle/Sunday

Squad is full (12/12)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic František Hudeček HUDINY STANDARD REGULAR
Czech Republic Jiří Vostrý VOSTROS STANDARD SENIOR
Czech Republic Pavel Rozehnal ROSI PCC REGULAR
Czech Republic Marek Lankaš LANKAS STANDARD REGULAR
Czech Republic David Gazda GAZDIC STANDARD REGULAR
Czech Republic Eduard Musil EDDIE45 PCC REGULAR
Czech Republic Michal Radkovič 4MIKE PCC SENIOR
Czech Republic Pavel Marcinek ALSAPRO PCC REGULAR
Czech Republic Martin Novotný NZOOM PCC REGULAR
Czech Republic Pavol Žolnay TEMERAF PCC REGULAR
Czech Republic Martin Kopřiva SNOOPY36 PCC REGULAR
Czech Republic Jan Zemčík HONZAZ PRODUCTION REGULAR

Squad 6 - Neděle/Sunday

Squad is full (13/12)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Austria Marcus Karlin KARLO PCC REGULAR
Austria Markus Pevek JUNIOR PCC REGULAR
Czech Republic Vojtěch Kaprál VOKA PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Michal Neumann KAWAMISAK PRODUCTION SUPERSENIOR
Czech Republic Milan Růžička NALIM PRODUCTION SUPERSENIOR
Czech Republic Richard Bartoš BACOM PCC SENIOR
Czech Republic Jan Fiala AMALKA STANDARD REGULAR
Czech Republic Jan Vančura VANCURA PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jan Fiala Jr. HNUP STANDARD JUNIOR
Czech Republic Václav Krátký SHORTY79 PCC REGULAR
Czech Republic Marie Krátká MARUSKA PCC LADY
Czech Republic Dana Dohnalová DANKA PRODUCTION LADY
Czech Republic Jan Pelikán BIGBIRD45 PRODUCTION REGULAR

Squad 7 - Neděle/Sunday

Select your squad (11/12)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Zdeněk Kužel ALANGORAX PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Hana Najmonová NAJMONOVA PRODUCTION LADY
Czech Republic Zdeněk Liehne HUSTOREK STANDARD REGULAR
Czech Republic Jan Liehne LIEHNEJANML PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Irena Liehne LIEHNEIRENA STANDARD LADY
Czech Republic Marek Valvoda HLADOLET PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Jiří Rajman RAJMAN PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Marek Brenek MB PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Daniel Slavík DANNY PCC REGULAR
Czech Republic Jan Prokop JAN PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Ondřej Mačura MACURA PRODUCTION REGULAR

Squad 8 - Neděle/Sunday

Squad is full (12/12)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Martin Bublák GRIZLY1968 PCC SENIOR
Czech Republic František Satrapa SATRAPA PCC SENIOR
Czech Republic Martin NAVRÁTIL TOPS OPEN REGULAR
Czech Republic Tomáš Vysloužil STORM PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Lukáš Mach MACHL PCC REGULAR
Czech Republic Lubomír Černý SCHWARZ PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Richter GDOC OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Petr Cihelna PETRC PCC REGULAR
Czech Republic Jaroslav Novotný SLAVEK73 OPEN REGULAR
Czech Republic Natálie Novotná NATALIE02 OPEN LADY
Czech Republic Láďa Hanzlíček LACO PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Lukáš Vrábel LEE STANDARD REGULAR

Squad 9 - Neděle/Sunday

Squad is full (12/12)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Karel Kubík NOREK STANDARD REGULAR
Czech Republic Karel Kubik KAREL STANDARD REGULAR
Czech Republic Otto Kukula WWAALLEESS STANDARD REGULAR
Czech Republic Petr Halama BUL STANDARD REGULAR
Czech Republic Josef Kašpar GRILLOPERATOR STANDARD REGULAR
Czech Republic Tibor Ladič TIBI STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Stanislav Glos CUPAKABRA PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jakub Kala KALIC CLASSIC REGULAR
Czech Republic Petr Kolisch MUHU PCC SENIOR
Czech Republic Lukáš Bouda LUKOSLAV PCC REGULAR
Czech Republic Josef Zicha ZIPEP PCC REGULAR
Czech Republic Jiří Kašpar KASPAR89 STANDARD REGULAR

WAITING FOR MATCH

Select your squad (11/12)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Petr Kozák MORBOJ STANDARD REGULAR
Czech Republic Luboš Hubner ELISKA STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Lukáš Cimbůrek CIMBY PCC REGULAR
Czech Republic Michal Kadlec MIKEE STANDARD REGULAR
Slovak Republic Stanislav Jurský JURSKYPARK PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Kamil Čapka KOVAR STANDARD REGULAR
Czech Republic Franta Bindik FERENC PCC REGULAR
Czech Republic Richard Maska RX8M PCC REGULAR
Czech Republic Lukáš Michlíček MICHLICEK STANDARD REGULAR
Czech Republic Josef Horejsi JOSEF STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Miloš Novák MILOS1 PRODUCTION REGULAR

REGISTRATION TO

Váš IPSC Alias je vaše jedinečné uživatelské jméno(přezdívka) pro jednoznačnou identifikaci.
Pokud ještě nemáte vybraný ALIAS, klikněte sem.
Pokud si nepamatujete svůj ALIAS, použijte své příjmení bez diakritiky a kontaktujte nás.

(Zpracování osobních udajů) *