VÝSLEDKY

Moravský Pohár IPSC 2020 - 2.kolo

sobota, 13. červen 2020
  • Region:Czech Republic 
  • Type:Handgun 
  • Level:
  • Stages:
  • Entry Fee:600,- Kč / 25€ 
  • Range Master:Martin Novotný (CZE) 
  • Director:Eva Jeklová (CZE) 
  • Tel.:608886222 
  • Email:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
  • Website:www.alsaproteam.cz 
  • Registration:

PAYMENT & INFO

MORAVSKY POHÁR IPSC 2020 , 3.kolo

PLATEBNÍ INFORMACE / PAYMENT:
Č.účtu / Account nr.: 2101539389/2010
IBAN: CZ5620100000002101539389
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

LOCATION

  • Oblekovice AKIM
  • Oblekovice
  • Czech Republic

Registration to prematch

Squad P1 - Sobota dopoledne

Select your squad (4/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jakub Brož BROZIK PRODUCTION JUNIOR
Czech Republic Zbyněk Hanák BIBI PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jiří Jedlička JURA CLASSIC SENIOR
Czech Republic Jakub Jedlička BOTHENRY PRODUCTION JUNIOR

Squad P2 - Sobota dopoledne

Select your squad (2/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Martin Glac MARTINGL OPEN REGULAR
Czech Republic Ondřej Švajka SVAJNE PRODUCTION REGULAR

Squad P3 - Sobota dopoledne

Select your squad (3/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Milan Růžička NALIM PRODUCTION SUPERSENIOR
Czech Republic Michal Neumann KAWAMISAK REVOLVER SUPERSENIOR
Czech Republic Miloslav Zajíček DEDA REVOLVER SUPERSENIOR

Registration to mainmatch

Squad 1 - Sobota odpoledne 13h

Select your squad (10/12)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Vojtěch Kaprál VOKA PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Marcela Jandová XY PRODUCTION LADY
Czech Republic Jiří Běhal BEHAL OPEN REGULAR
Czech Republic Petr Richter GDOC OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Zdeněk Slivečka ZDENNY PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Josef Polách JOSE PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Luboš Němec KIMI666CZ PRODUCTION REGULAR
Czech Republic David Nepraš N3PRY PRODUCTION REGULAR
Slovak Republic Likavec Martin DOUBLEMISSACADEMY PRODUCTION REGULAR
Slovak Republic Zuzana Chlebovcova MYLOVEISSHOOTING PRODUCTION LADY

Squad 2 - Sobota odpoledne 13h

Select your squad (10/12)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Michal Hrtánek MICHALH STANDARD REGULAR
Czech Republic Petra Vachoušková PETULA STANDARD LADY
Czech Republic Luboš Hrtánek HUBNER STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Radim Grohol RADIMIIPSC STANDARD SENIOR
Czech Republic Lumír Konvičny 571217 STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Jiří Mikeska MIKES STANDARD REGULAR
Czech Republic Růžena Konvičná 585124 STANDARD LADY
Czech Republic Luboš Hubner ELISKA STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Karel Kubík NOREK STANDARD REGULAR
Czech Republic Radim Legierski LEGGYCZ STANDARD REGULAR

Squad 3 - Sobota odpoledne 13h

Select your squad (8/12)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Pavel Rozehnal ROSI STANDARD REGULAR
Czech Republic František Hudeček HUDINY STANDARD REGULAR
Czech Republic Jodef Vopařil PEPI STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic David Gazda GAZDIC STANDARD REGULAR
Czech Republic Dalibor Král DALAS STANDARD REGULAR
Czech Republic Roman Friedl OMO STANDARD REGULAR
Czech Republic Dušan Janošek DUSAN STANDARD REGULAR
Czech Republic Oldřich Smětala OLDA STANDARD SUPERSENIOR

Squad 4 - Sobota odpoledne 13h

Select your squad (10/12)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Ivo Šoustar BAAS STANDARD SENIOR
Czech Republic Miroslav Malach PRUDIC1BK PRODUCTION SUPERSENIOR
Czech Republic Jaroslav Peša JAPE STANDARD SENIOR
Czech Republic Miroslav Peša MIROPES STANDARD REGULAR
Czech Republic Jarda Batěk 9TANGO STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Jiří Pícha KUROVEC PRODUCTION SUPERSENIOR
Czech Republic Stanislav Glos CUPAKABRA PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Tibor Ladič TIBI STANDARD SUPERSENIOR
Denmark Eduard Musil EDDIE45 PCC REGULAR
Czech Republic Michal Radkovič 4MIKE PCC REGULAR

Squad 5 - Sobota odpoledne 13h

Select your squad (10/12)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Petr Jurásek JURDA PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Nicole Nathanielová ELWE PRODUCTION LADY
Czech Republic Jaroslav Lakosil VLKODLAK PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Marián Hejda MARIAAN PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Miroslav Mlynský JEZEVEC PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Robert Brázda ROBO PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Šmíd PETROS PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Dalibor Slama DSLAM PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Daniel Slavík DANNY PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jan Prokop JAN PRODUCTION REGULAR

Squad 6 - Sobota odpoledne 13h

Select your squad (8/12)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Martin Bublák GRIZZLY1968 STANDARD SENIOR
Czech Republic Frantisek Satrapa SATRAPA STANDARD SENIOR
Czech Republic Milan Bublák MILBU STANDARD REGULAR
Czech Republic Filip Perout JACKFP PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Stanislav Mudrich STANIK STANDARD SENIOR
Czech Republic Petr Holyszewski MAJLONT PRODUCTION OPTICS SENIOR
Czech Republic Ivo Keclík VIKLAN PRODUCTION OPTICS SUPERSENIOR
Finland Ctirad Škop CITIN PRODUCTION REGULAR

REGISTRATION TO

Váš IPSC Alias je vaše jedinečné uživatelské jméno(přezdívka) pro jednoznačnou identifikaci.
Pokud ještě nemáte vybraný ALIAS, klikněte sem.
Pokud si nepamatujete svůj ALIAS, použijte své příjmení bez diakritiky a kontaktujte nás.

(Zpracování osobních udajů) *