VÝSLEDKY

Českomoravský Zimní Pohár 2021

neděle, 11. říjen 2020
  • Region:Česko 
  • Type:Handgun 
  • Level:
  • Stages:
  • Entry Fee:450,- Kč 
  • Range Master:Martin Novotný 
  • Director:Martin Novotný 
  • Tel.:608886222 
  • Email:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
  • Website: 
  • Registration:

PAYMENT & INFO

ČESKOMORAVSKÝ ZIMNÍ POHÁR IPSC  2020/2021
level 1

Termíny:
1.kolo: 11.10. Tišnov
2.kolo: 1.11. Tišnov
3.kolo: 6.12. Tišnov
4.kolo: 10.1. Brno
5.kolo: 7.2. Brno
6.kolo: 28.2. Brno

PLATEBNÍ INFORMACE
Č.účtu : 2101539389/2010

DOKUMENTY:

  pdf PRAVIDLA, INFORMACE ČMZP (1.71 MB)

Sponzor turnaje - firma CZ Uherský Brod věnovala sponzorský dar v podobě Pistole CZ P10.
Na závěrečném ceremoniálu po skončení posledního kola bude vylosován výherce.
Do slosování budou zařazení závodnicí, jež odstřílí minimálně 4 soutěžní kola.

 TOMBOLA.png

LOCATION

  • SSK Tišnov - Trnec
  • Tišnv Trnec
  • Tišnov
  • Česko
  • 608886222

Registration to prematch

Squad 1 - Neděle 9:00

Squad is full (8/8)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Milan Žáček MAJLO OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Jiří Gabriel CYNIK PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Josef Plch JOSEFP STANDARD REGULAR
Czech Republic Michal Radkovič 4MIKE PCC SENIOR
Czech Republic Michal Neumann KAWAMISAK PRODUCTION SUPERSENIOR
Czech Republic Jan Vorlíček WOREL STANDARD REGULAR
Czech Republic Eduard Musil EDDIE45 PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Richard Bartoš BACOM PCC SENIOR

Squad 2 - Neděle 9:00

Squad is full (8/8)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Vítězslav Kubáč JESUS PCC REGULAR
Czech Republic Jaroslav David VIDIAS STANDARD SENIOR
Czech Republic Petr Kučeřík DOGANER PCC SENIOR
Czech Republic Ctirad Škop CITIN PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Lukáš Cimbůrek CIMBY PCC REGULAR
Czech Republic Jakub Jedlička BOTHENRY PRODUCTION JUNIOR
Czech Republic Jiří Jedlička JURA PCC SENIOR
Czech Republic Zdenek Balej ZED PRODUCTION REGULAR

Registration to mainmatch

Squad 3 - Neděle 11:00

Squad is full (9/9)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Martin Novotny NZOOM OPEN REGULAR
Czech Republic Jiří Kašpar KASPAR89 STANDARD REGULAR
Czech Republic Pavel Rozehnal ROSI PCC REGULAR
Czech Republic Jan Fiala AMALKA STANDARD REGULAR
Czech Republic David Gazda GAZDIC STANDARD REGULAR
Czech Republic Jan Fiala HNUP STANDARD JUNIOR
Czech Republic Josef Kašpar GRILLOPERATOR STANDARD REGULAR
Czech Republic Tomáš Pecha PECHYC PRODUCTION REGULAR
Czech Republic František Hudeček HUDINY STANDARD REGULAR

Squad 4 - Neděle 11:00

Squad is full (10/9)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jan Vančura VANCURA PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Lukáš Bouda LUKOSLAV PCC REGULAR
Czech Republic Petra Ptáčková Mísařová PPM STANDARD LADY
Czech Republic Roman Friedl OMO STANDARD REGULAR
Czech Republic Dalibor Král DALAS STANDARD REGULAR
Czech Republic Dominik Vlcek VLCEK PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Ondřej Piatke PIATKE PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Holyszewski MAJLONT PRODUCTION OPTICS SENIOR
Czech Republic Josef Vopařil PEPI STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Jindřich Částek PEDRO STANDARD SUPERSENIOR

Match is full - no registration is allowed