VÝSLEDKY

MORAVSKÝ POHÁR IPSC 2021 - 1.kolo

neděle, 27. červen 2021
  • Region:Czech Republic 
  • Type:Handgun 
  • Level:
  • Stages:
  • Entry Fee:700,- Kč / 30€ 
  • Range Master:Petr Švrček 
  • Director:Martin Novotný 
  • Tel.:+420608886222 
  • Email: 
  • Website: 
  • Registration:

PAYMENT & INFO

Moravský pohár 1.kolo 

 

 Číslo účtu
2700740260 / 2010

IBAN  CZ2620100000002700740260
BIC  FIOBCZPPXXX

  Všeobecné obchodní podmínky
Startovné uhraďte tak, aby platba proběhla do 7 dnů od registrace.
V případě neuhrazení startovného do 7 dnů, bude Vaše registrace smazána.
O vrácení startovného je možné zažádat v termínu do 14 dnů před začátkem závodu.
Startovné je přenosné na jiného závodníka.
Při platbě uveďte jako variabilní symbol číslo, které získáte při registraci (Číslo v seznamu přihlášených účastníků).

Časový :plán:

Pre_Match

Sobota 26.6. - 13:00  (první rána 13:30)

Main Match 1

Neděle 27.6. - 9:00  (první rána 9:30)

Main Match 2

Neděle 27.6. - 13:00  (první rána 13:30)

 

DOKUMENTY:

  pdf Stages MP 1 2021 (1.10 MB)

Tombola

 Sponzor turnaje - firma CZ Uherský Brod věnovala sponzorský dar v podobě Pistole CZ P10.
 Na závěrečném ceremoniálu 3.kola bude vylosován výherce.

mp cz.png

LOCATION

  • Oblekovice AKIM
  • Oblekovice
  • Czech Republic

Registration to prematch

Squad - 1 Prematch

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Milan Žáček MAJLO OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Martin Novotny NZOOM OPEN REGULAR
Czech Republic Vítězslav Kubáč JESUS PCC REGULAR
Czech Republic Josef Plch JOSEFP STANDARD REGULAR
Czech Republic Jiří Plzák KRAVATA PCC SENIOR
Czech Republic Jan Plzák PLZINO PCC REGULAR
Czech Republic Petr Švrček SVRK STANDARD SENIOR

Squad - 2 Prematch

Select your squad (6/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jiří Komínek JKO STANDARD REGULAR
Czech Republic Petr Kučeřík DOGANER PCC SENIOR
Czech Republic Jan Vorlíček WOREL PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Eduard Musil EDDIE45 PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Jiří Běhal BEHAL OPEN REGULAR
Czech Republic Petr Halama BUL STANDARD REGULAR

Squad - 3 Prematch

Squad is full (8/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Lukas Bouda LUKOSLAV PCC REGULAR
Czech Republic Aleš Pánek APANEK PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Šurý PPK PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Tomáš Slíva SLIVO PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Anna Horáčková HABRA STANDARD LADY
Austria Szilárd Kiss LIZARD STANDARD REGULAR
Czech Republic Rostislav Zalejský ROZA PCC SENIOR
Czech Republic Jirka Šimeček MCFLY STANDARD REGULAR

Registration to mainmatch

Squad 1 - Neděle 9:30

Squad is full (8/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Tomáš Marek DOKTOR STANDARD REGULAR
Czech Republic Milan Růžička NALIM PRODUCTION SUPERSENIOR
Czech Republic Michal Neumann KAWAMISAK PRODUCTION SUPERSENIOR
Czech Republic Lumír Konvičný 571217 STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Ružena Konvična 585124 STANDARD LADY
Czech Republic Richard Bartoš BACOM PCC SENIOR
Czech Republic Miloslav Zajíček DEDA REVOLVER SUPERSENIOR
Czech Republic František Jašek HMMFRESHMEAT STANDARD REGULAR

Squad 2 - Neděle 9:30

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Martin Glac MARTINGL OPEN REGULAR
Czech Republic Karel Pavliček KAREL PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Jakub Kala KALIC PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Martin Pinček MARTINIAN PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Karel Kuhtreiber KODL PRODUCTION JUNIOR
Czech Republic Jan Vančura VANCURA PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Zbyněk Bartík ZBYSEK STANDARD REGULAR

Squad 3 - Neděle 9:30

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Petr Jurasek JURDA PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Miroslav Mlynský JEZEVEC PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Robert Brázda ROBO PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Radim Grohol RADIMIPSC STANDARD SENIOR
Czech Republic Luboš Hübner ELISKA STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Jaroslav Lakosil VLKODLAK PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Dušan Janošek DUSAN STANDARD REGULAR

Squad 4 - Neděle 9:30

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Roman Friedl OMO PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Jiří Laburda JIRKAL PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Dalibor Král DALAS STANDARD REGULAR
Czech Republic Vasil Bočarov VASILB PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Petra Nemcova SWEETPEET PRODUCTION LADY
Czech Republic Jakub Šneberger BLIVAJZ PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Adam Kulbabl KULBABL STANDARD REGULAR

Squad 5 - Neděle 9:30

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Ondřej Jurasek JURON STANDARD REGULAR
Czech Republic Lukáš Vlček SAKALNO1 STANDARD REGULAR
Czech Republic Jaroslav Matýsek MATYSEK PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Dea Hejnová DEA STANDARD LADY
Czech Republic Miloš Maleček MALI PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Pavel Němeček PAJDA PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Miloš Novák MILOS1 STANDARD REGULAR

Squad 6 - Neděle 9:30

Squad is full (8/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic David Gazda GAZDIC PCC REGULAR
Czech Republic František Hudeček HUDINY STANDARD REGULAR
Czech Republic Josef Rakušan JOERUN STANDARD REGULAR
Czech Republic Daniel Kretek KOSTITCH PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jan Sevcik SEVCAJAN STANDARD REGULAR
Czech Republic Luboš Němec KIMI666CZ PRODUCTION REGULAR
Czech Republic David Nepraš N3PRY PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Lukáš Vrábel LEEC STANDARD REGULAR

Squad 7 - Neděle 9:30

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Martin Smejkal KRAHULIK STANDARD REGULAR
Czech Republic Pavel Machek MAFIN STANDARD REGULAR
Czech Republic Lukáš Smejkal SAKAL STANDARD REGULAR
Czech Republic Jiří Bína SENIOR18 STANDARD SENIOR
Czech Republic Vladislav Dvořák DOTTORE STANDARD REGULAR
Czech Republic Tomáš Entler L79 STANDARD REGULAR
Czech Republic Otto Kukula WWAALLEESS STANDARD REGULAR

Squad 8 - Neděle 9:30

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Pavel Rozehnal ROSI PCC REGULAR
Czech Republic Daniel Slavík DANNY PCC REGULAR
Czech Republic Miloš Synek UFO PCC REGULAR
Austria Philipp Dolezal PHILRANGE PRODUCTION REGULAR
Austria Christoph Kastl KASTELLO PCC REGULAR
Austria Robert Ladisich TRIGGERFINGER PCC SENIOR
Austria Sonja Ladisich NOBODYCAT PCC LADY

Squad 9 - Neděle 12:30

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Josef Polách JOSE PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Lucie Poláchová LUCY PRODUCTION LADY
Czech Republic Zdeněk Slivečka ZDENNY PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jan Hátle JAHA STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Robert Vacko VARO PCC REGULAR
Czech Republic František Konrád FRAKON STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Petr Novák NOPE80 STANDARD REGULAR

Squad 10 - Neděle 12:30

Squad is full (8/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Petr Cehelský PECE PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Vojtěch Kaprál VOKA PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Marcela Jandová MARCI PRODUCTION LADY
Czech Republic Zdeněk Balej 1ZED PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jarda Batěk TANGO9 STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Daniel Svojanovský DIACONE STANDARD REGULAR
Czech Republic Jiří Gabriel CYNIK PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jiří Pícha KUROVEC PRODUCTION SUPERSENIOR

Squad 11 - Neděle 12:30

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jiří Tydlačka KRAVJEC PCC SENIOR
Czech Republic Michal Radkovič 4MIKE PCC SENIOR
Czech Republic Daniel Slavík 2 DANNY2 PCC REGULAR
Czech Republic Jiří Holič HOLDA PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Filip Perout JACKFP STANDARD REGULAR
Austria Stephan Brugger STEPH11 PRODUCTION SENIOR
Austria Jakob Ritter FITTERRITTER PRODUCTION OPTICS REGULAR

Squad 12 - Neděle 12:30

Squad is full (8/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Josef Vopařil PEPI STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Jindřich Částek PEDRO STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Stanislav Mudrich STANIK STANDARD SENIOR
Czech Republic Ivo Šoustar BAAS STANDARD SENIOR
Czech Republic Tibor Ladič TIBI STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Stanislav Glos CUPAKABRA PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Lukas Michlicek MICHLICEK STANDARD REGULAR
Czech Republic Milan Bublák MILBU STANDARD REGULAR

Squad 13 - Neděle 12:30

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Martin Mikolášek RBSD PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Martina Tošenovská TOSHA STANDARD LADY
Czech Republic Ludek Mička LUDMIL PRODUCTION OPTICS SENIOR
Czech Republic Jakub Špeta SPETAK STANDARD REGULAR
Czech Republic Petra Nadvornikova LEONTYNKA PRODUCTION LADY
Czech Republic Milan Nadvornik GJURZA PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Pavel Konvalina KONVAS PRODUCTION REGULAR

Squad 14 - Neděle 12:30

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jaroslav David VIDIAS STANDARD SENIOR
Czech Republic Milos Horinek MILDA STANDARD REGULAR
Czech Republic Jaroslav Vaclavik JARVAC STANDARD REGULAR
Czech Republic Karel Kubík NOREK STANDARD SENIOR
Czech Republic Ctirad Škop CITIN PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Tomáš Pecha PECHYC STANDARD REGULAR
Czech Republic Jaroslav Luža JARDA PCC REGULAR

Squad 15 - Neděle 12:30

Squad is full (8/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jaroslav Pesa JAPE PCC SENIOR
Czech Republic Jiri Svoboda BOB156 PCC REGULAR
Czech Republic Pavel Slováček SLOVAJDA STANDARD REGULAR
Czech Republic David Kocián KOCA PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jiří Marek JIRKAMA PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Tereza Španihelova MISSWICK PCC LADY
Czech Republic Pavel Marek MARPA PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Miroslav Peša MIROPES STANDARD SENIOR

Squad 16 - Neděle 12:30

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Russia Vasil Bočarov2 VASILB PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Dea Hejnová 2 DEA2 STANDARD LADY
Czech Republic Jiří 2 Laburda 2 JIRKAL PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Jan Resler RESLER PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Ondřej Jedlička JEDLAONE PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Frantisek Staud STAUD PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Petr Holyszewski MAJLONT PRODUCTION OPTICS SENIOR

WAITING FOR MATCH

Select your squad (5/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Michael Manolevski RIAN PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Barbora Chalupová DEETHRA PRODUCTION LADY
Czech Republic Mirek Střešinka FLYSQUAD PCC REGULAR
Czech Republic Stanislav Krejčí STENLY PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Karel Balcar KAJA PRODUCTION OPTICS REGULAR

REGISTRATION TO

Váš IPSC Alias je vaše jedinečné uživatelské jméno(přezdívka) pro jednoznačnou identifikaci.
Pokud ještě nemáte vybraný ALIAS, klikněte sem.
Pokud si nepamatujete svůj ALIAS, použijte své příjmení bez diakritiky a kontaktujte nás.

(Zpracování osobních udajů) *