VÝSLEDKY

Národní Pohár 2022/2023 - 1.kolo (Výkonnostní třídy GM,M,A)

sobota, 29. říjen 2022
  • Region:Czech Republic 
  • Type:Handgun 
  • Level:
  • Stages:10 
  • Entry Fee:1100,- Kč / 50,- € 
  • Range Master:Petr Samek 
  • Director:Martin Novotný 
  • Tel.:+420608886222 
  • Email:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
  • Website:www.alsaproteam.cz 
  • Registration:

PAYMENT & INFO

NÁRODNÍ POHÁR IPSC 2022/2023

Registrace na 1.kolo bude otevřena 23.8.2022 ve 20h 

Soutěž bude pořádána jako vícekolový turnaj IPSC level II. pro sezonu 2022/2023.

Termíny jednotlivých kol budou zveřejněny na konci listopadu 2022.

ČASOVÝ PLÁN:

Pre-match: Sobota 29.10. - Začátek registrace 8:00 (první briefing 9:00)

Main Match: Sobota 29.10. - Začátek registrace 12:00 (první briefing 13:00)

 PAYMENT INFORMATION

číslo účtu: 2601867311 / 2010
IPSC APT Martin Novotný
ALSA PRO SHOOTING TEAM
Bank: Fio Banka
BIC / SWIFT: FIOBCZPPXXX
IBAN: CZ5720100000002601867311

Závěrečné vyhlášení NÁRODNÍHO POHÁRU proběhne ihned po skončení finálového kola v listopadu 2023, kromě výsledků OVERALL budou vyhlášeni střelci ve výkonnostních třídách GM, M, A.

Vyhlášeny jsou divize: OPEN, STANDARD, PRODUCTION, PRODUCTION OPTICS, CLASSIC, PCC - dle pravidel IPSC.

 PAYMENT INFORMATION

 account nr. 2601867311 / 2010
IPSC APT Martin Novotný
ALSA PRO SHOOTING TEAM
Bank: Fio Banka
BIC / SWIFT: FIOBCZPPXXX
IBAN: CZ5720100000002601867311

VÝKONNOSTNÍ TŘÍDY

Grand Master - 95 až 100%
Master - 85 až 94.9%
A - 75 až 84.9%
B - 60 až 74.9%
C - 40 až 59.9%
D - 2 až 40%

  divize STANDARD Grand Master:

ZDENĚK LIEHNE, JOSEF RAKUŠAN

  divize PRODUCTION Grand Master:

MICHAL ŠTĚPÁN, MIROSLAV ZAPLETAL

  divize OPEN Grand Master:

ROBIN ŠEBO, MIROSLAV HAVLÍČEK, MAREK NEUMANN

 divize PRODUCTION OPTICS Grand Master:

MARTIN KAMENÍČEK, RADIM MADĚRÁNEK

  divize CLASSIC Grand Master:

JAKUB MARX, DAVID ZVĚŘINA

  divize PCC Grand Master:

DANIEL SLAVÍK, FRANIŠEK BINDIK, VÁCLAV VINDUŠKA, LUKÁŠ SUDEK

 

 Výkonnostní třídy budou uznávány jednou ročně a to po skončení MČR IPSC Handgun / MČR IPSC PCC

 

GENERÁLNÍ SPONZOR NÁRODNÍHO POHÁRU:

MŮJNŮŽ

www.mujnuz.cz

muj nuz.jpg

LOCATION

  • Oblekovice AKIM
  • Oblekovice
  • Czech Republic

Registration to prematch

Squad P1 - PreMatch Sobota 9:00 (pouze RO)

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Lukas Bouda LUKOSLAV PCC REGULAR
Czech Republic S Glos CUPAKABRA PCC REGULAR
Czech Republic Josef Plch JOSEFP STANDARD REGULAR
Czech Republic Vítězslav Kubáč JESUS PCC SENIOR
Czech Republic Miloš Synek UFO PCC REGULAR
Czech Republic Milan Žáček MAJLO OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Martin Novotný NZOOM OPEN REGULAR

Squad P2 - PreMatch Sobota (pouze RO)9:00

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Aleš Pánek ALPA PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Tomáš Slíva SLIVO PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Šurý PTR PRODUCTION SENIOR
Czech Republic zdeněk novotný FRANZDORF STANDARD REGULAR
Czech Republic miroslava švadláková MURENA STANDARD LADY
Czech Republic Jan Korecký CMK STANDARD REGULAR
Czech Republic Jaroslav Novotný SLAVEK73 OPEN REGULAR

Registration to mainmatch

Squad 1 - Sobota 13:00

Squad is full (9/9)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Tibor Ladič TIBI STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Jiří Jedlička JURA CLASSIC SENIOR
Czech Republic Michal Hrtánek MICHALH STANDARD REGULAR
Czech Republic Petra Vachoušková PETULA STANDARD LADY
Czech Republic Lubos Hubner ELISKA STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Radim Grohol RADIMIIPSC STANDARD SENIOR
Czech Republic Zdeněk Slivečka ZDENNY PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Josef Polách JOSE PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Dušan Janošek DUSAN STANDARD REGULAR

Squad 2 - Sobota 13:00

Squad is full (9/9)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Petr Frinta PETRF PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Ctirad Škop CITIN PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Karel Kubík SALTMAN STANDARD REGULAR
Czech Republic Karel Kubík NOREK STANDARD SENIOR
Czech Republic Adam Grohol GROHOLA OPEN REGULAR
Czech Republic Petr Paul AAA STANDARD REGULAR
Czech Republic Lily Paulova PACKA PCC LADY
Austria Stephan Brugger STEPH11 PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Petr Richter GDOC OPEN SUPERSENIOR

Squad 3 - Sobota 13:00

Select your squad (8/9)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Karel Kühtreiber KODL PRODUCTION JUNIOR
Czech Republic David Gazda GAZDIC PCC REGULAR
Czech Republic Miroslav Durda DURDA PCC REGULAR
Czech Republic Jaroslav Matýsek MATYSEK PCC REGULAR
Czech Republic Štěpán Tomolya TOMOLYA PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Pavel Němeček PAJDA PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Tereza Španihelova MISSWICK PCC LADY
Czech Republic Jiří Svoboda BOB156 PCC REGULAR

Squad 4 - Sobota 13:00

Squad is full (9/9)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jiří Laburda JIRKAL PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Petr Cehelský PECE PRODUCTION OPTICS SENIOR
Czech Republic Ludek Mička LUDMIL PRODUCTION OPTICS SENIOR
Czech Republic Ivo Šoustar BAAS STANDARD SENIOR
Czech Republic Petra Nemcova SWEETPEET PRODUCTION LADY
Czech Republic Martina Štěpánová RUZENKA PRODUCTION LADY
Czech Republic Jindřich Váňa SWAN PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jindra Váňa TATKA PRODUCTION SUPERSENIOR
Czech Republic František Jašek HMMFRESHMEAT PCC REGULAR

Squad 5 - Sobota 13:00

Squad is full (9/9)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Austria Harald Wagner HARRY PRODUCTION OPTICS SENIOR
Austria Ulrike Wagner ULLI PRODUCTION OPTICS LADY
Austria Walter Hochholdinger GRAUFELL PRODUCTION SUPERSENIOR
Austria Matthias Kepplinger KEPPI PRODUCTION REGULAR
Austria Manuel Eichinger OACHI PRODUCTION REGULAR
Austria Johannes Etzelsdorfer ETZI PRODUCTION REGULAR
Austria Szilard Kiss LIZARD STANDARD REGULAR
Austria Katharina Schneider KIKI STANDARD LADY
Czech Republic Jiří Vostrý VOSTROS STANDARD SENIOR

Squad 6 - Sobota 13:00

Squad is full (9/9)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jan Šporik JOHNNY188 STANDARD REGULAR
Czech Republic Josef Šamalík CHOSE PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Tomáš Entler L79 STANDARD REGULAR
Czech Republic Martin Mikolášek RBSD PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic David Kocián KOCA PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jakub Špeta SPETAK STANDARD REGULAR
Czech Republic Martina Tošenovská TOSHA STANDARD LADY
Czech Republic Karel Balcar K414 PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Martin Neplech NEPLECH PRODUCTION OPTICS REGULAR

Squad 7 - Sobota 13:00

Squad is full (10/9)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jan Liiehne SGT PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Hana Najmonova NAJMONOVA PRODUCTION LADY
Czech Republic Zdeněk Liehne PANUCITEL STANDARD REGULAR
Czech Republic Marek Valvoda HLADOLET PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Jiří Rajman RAJMAN PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Ondrej Jurasek JURON STANDARD REGULAR
Czech Republic Ladislav Hanzlíček LACO PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Ditmar DIPER STANDARD REGULAR
Czech Republic Ondřej Hladík ONDREJHLADIK STANDARD REGULAR
Czech Republic Petr Scigel STEWIK STANDARD REGULAR

Squad 8 - Sobota 13:00

Squad is full (9/9)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Valentina Chernobai VALENTINA PRODUCTION LADY
Czech Republic Roman Zikán ATTREID STANDARD REGULAR
Czech Republic Hynek Šindler PEGAS STANDARD REGULAR
Czech Republic Radomír Kvasnica RAKVA OPEN SENIOR
Czech Republic Bedřich Sixta SIXTA PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Jaroslav Kolář KOLI PCC REGULAR
Czech Republic František Konrád FRAKON STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Jan Hátle JAHA STANDARD SENIOR
Czech Republic Jiří Podhajský POODY PRODUCTION OPTICS SENIOR

Squad 9 - Sobota 13:00

Squad is full (9/9)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Robert Brázda ROBO PRODUCTION OPTICS SENIOR
Czech Republic Jakub Kala KALIC PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jiří Gabriel CYNIK PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Daniel Slavík DANNY PCC REGULAR
Czech Republic Pavol Žolnay TEMERAF PCC REGULAR
Czech Republic Anna Žolnay CUKRIK PCC LADY
Czech Republic Jan Fiala AMALKA STANDARD REGULAR
Czech Republic Jan Fiala jr. HNUP STANDARD JUNIOR
Czech Republic Petr Bernat BERNAT STANDARD REGULAR
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jiri Krupa KRUPEC OPEN REGULAR
Czech Republic Lenka Krejčířová KREJCA PRODUCTION LADY

REGISTRATION TO

Váš IPSC Alias je vaše jedinečné uživatelské jméno(přezdívka) pro jednoznačnou identifikaci.
Pokud ještě nemáte vybraný ALIAS, klikněte sem.
Pokud si nepamatujete svůj ALIAS, použijte své příjmení bez diakritiky a kontaktujte nás.

(Zpracování osobních udajů) *