VÝSLEDKY

USPSA Oakley Challenge 2022

sobota, 20. srpen 2022
  • Region:Czech Republic 
  • Type:Handgun 
  • Level:
  • Stages:20 
  • Entry Fee:2200,- Kč / 90 € 
  • Range Master:Martin Novotný 
  • Director:Anna Horáčková 
  • Tel.:+420608886222 
  • Email:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
  • Website:www.alsaproteam.cz 
  • Registration:

PAYMENT & INFO

USPSA Oakley Challenge 2022

20 stages - 2 days Match

Time plan:

Saturday: stages 1 - 10

Sunday:   stages 11 - 20

PAYMENT DETAIL:
Account Nr……... 2601867311 / 2010
IBAN……………… CZ57 2010 0000 0026 0186 7311
BIC……………….. FIOBCZPPXXX
Account owner: IPSC APT Martin Novotny
Address payments on account: Kollarova 8, Brno 612 00 CZE

 

LOCATION

  • Oblekovice AKIM
  • Oblekovice
  • Czech Republic

Registration to prematch

PreMatch Squad P1 - Saturday 9:00

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Milan Žáček MAJLO OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Martin Novotny NZOOM OPEN REGULAR
Czech Republic Miloš Synek UFO PCC REGULAR
Czech Republic Vítězslav Kubáč JESUS PCC SENIOR
Czech Republic Jiří Plzák KRAVATA PCC SENIOR
Czech Republic Jan Plzák PLZINO PCC REGULAR
Czech Republic Lukas Bouda LUKOSLAV PCC REGULAR

PreMatch Squad P2 - Saturday 9:00

Select your squad (1/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Josef Plch JOSEFP STANDARD REGULAR

Registration to mainmatch

Squad 1 Main Match - 13:00

Select your squad (6/8)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Slovak Republic Ivan Barančík IVAN REVOLVER REGULAR
Czech Republic Jakub Kala KALIC PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jan Vančura VANCURA PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Ctirad Škop CITIN PRODUCTION REGULAR
Slovak Republic Pavol Ženčár PALO PCC REGULAR
Czech Republic Petr Frinta PETRF PRODUCTION REGULAR

Squad 2 Main Match - 13:00

Select your squad (2/8)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Karel Kühtreiber KODL PCC JUNIOR
Czech Republic Martin Pinček MARTINIAN PCC REGULAR

Squad 3 Main Match - 13:00

Squad is full (10/8)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Pavel Rozehnal ROSI PCC SENIOR
Czech Republic David Gazda GAZDIC PCC REGULAR
Czech Republic František Hudeček HUDINY STANDARD REGULAR
Czech Republic Josef Rakušan JOERUN STANDARD REGULAR
Czech Republic Michal Radkovič 4MIKE PCC SENIOR
Czech Republic Eda Musil EDDIE45 PCC REGULAR
Czech Republic Jan Ševčík SEVCAJAN STANDARD REGULAR
Czech Republic Michal Neumann KAWAMISAK STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Richard Bartoš BACOM PCC SENIOR
Czech Republic Jiří Svoboda BOB156 PCC REGULAR

Squad 4 Main Match - 13:00

Squad is full (9/8)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jindřich Častek PEDRO STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Karel Kubik NOREK STANDARD SENIOR
Czech Republic Karel Kubik SALTMAN STANDARD REGULAR
Czech Republic Ivo Šoustar BAAS STANDARD SENIOR
Czech Republic Jan Fiala AMALKA STANDARD REGULAR
Czech Republic Jan Fiala Jr. HNUP STANDARD JUNIOR
Czech Republic Jiří Kašpar KASPAR89 STANDARD REGULAR
Czech Republic Josef Kašpar GRILLOPERATOR STANDARD REGULAR
Czech Republic Miloš Novák MILOS1 STANDARD REGULAR

Squad 5 Main Match - 13:00

Select your squad (2/8)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jarda Batěk TANGO9 STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Blanka Petříková BLANKA STANDARD LADY

Squad 6 Main Match - 13:00

Select your squad (2/8)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Petra Vachoušková PETULA STANDARD LADY
Czech Republic Michal Hrtánek MICHALH STANDARD REGULAR

Squad 7 Main Match - 13:00

Select your squad (3/8)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Austria Martin Resch MRE PCC SENIOR
Austria Andreas Walter-Ketzer AWK0815 OPEN REGULAR
Austria Britta Walter-Ketzer BWK0815 PCC LADY

Squad 8 Main Match - 13:00

Select your squad (7/8)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Lenka Černá CERNA PRODUCTION LADY
Czech Republic Tomáš Pavelka POTAPEC PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Petr Cehelský PECE PRODUCTION OPTICS SENIOR
Czech Republic Martina Štěpánová RUZENKA PRODUCTION LADY
Czech Republic Jindřich Váňa SWAN PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jindra Váňa TATKA PRODUCTION SUPERSENIOR
Czech Republic Ludek Mička LUDMIL PRODUCTION OPTICS SENIOR

Squad 9 Main Match - 13:00

Select your squad (2/8)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Lenka Krejčířová KREJCA PRODUCTION LADY
Czech Republic František Bindík FERENC PRODUCTION OPTICS REGULAR

Squad 10 Main Match - 13:00

Squad is full (8/8)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Austria Georg Müller GDM OPEN SUPERSENIOR
Austria Mikica Veljic MIKI PRODUCTION SUPERSENIOR
Austria Robert Edlinger EDLI57 STANDARD REGULAR
Austria Martin Meissner MAME OPEN REGULAR
Austria Harald Wagner HARRY OPEN SENIOR
Austria Ulrike Wagner ULLI PRODUCTION OPTICS LADY
Austria Szilard Kiss LIZARD STANDARD REGULAR
Austria Thomas Kindl TOMKIN PRODUCTION OPTICS SENIOR

REGISTRATION TO

Váš IPSC Alias je vaše jedinečné uživatelské jméno(přezdívka) pro jednoznačnou identifikaci.
Pokud ještě nemáte vybraný ALIAS, klikněte sem.
Pokud si nepamatujete svůj ALIAS, použijte své příjmení bez diakritiky a kontaktujte nás.

(Zpracování osobních udajů) *