VÝSLEDKY

Alsa Pro Cup - 2.kolo

neděle, 22. leden 2023
  • Region:Czech Republic 
  • Type:Handgun 
  • Level:
  • Stages:
  • Entry Fee:900,- Kč / 40,- € 
  • Range Master:Martin Novotný 
  • Director:Martin Novotný 
  • Tel.:608886222 
  • Email:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
  • Website:www.alsaproteam.cz 
  • Registration:

PAYMENT & INFO

 ALSA PRO CUP 2023

IPSC Tournament 

1.round: 20.11.2022

2.round: 22.1.2023

3.round: 12.2.2023

Vyhodnocení turnaje se uskutěční po skončení 3.kola.

Do celkového hodnocení se započítávají dva nejlepší výsledky.

PAYMENT INFORMATION

číslo účtu: 2601867311 / 2010
IPSC APT Martin Novotný
ALSA PRO SHOOTING TEAM
Bank: Fio Banka
BIC / SWIFT: FIOBCZPPXXX
IBAN: CZ5720100000002601867311

 Documents:

LOCATION

  • Oblekovice AKIM
  • Oblekovice
  • Czech Republic

Registration to prematch

Squad - 1 Prematch

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Tomáš Slíva SLIVO PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Martin Novotny NZOOM OPEN REGULAR
Czech Republic Milan Žáček MAJLO OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Vítězslav Kubáč JESUS PCC SENIOR
Czech Republic Miloš Synek UFO PCC REGULAR
Czech Republic Lukas Bouda LUKOSLAV PCC REGULAR
Czech Republic Rostislav Zálejský ROZA PCC SENIOR

Squad - 2 Prematch

Squad is full (8/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Petr Cehelský PECE PRODUCTION OPTICS SENIOR
Czech Republic Lenka Černá CERNA PRODUCTION LADY
Czech Republic Josef Plch JOSEFP STANDARD REGULAR
Czech Republic Petr Šurý PTR PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Aleš Pánek ALPA PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Ludek Mička LUDMIL PRODUCTION OPTICS SENIOR
Czech Republic miroslava švadláková MURENA STANDARD LADY
Czech Republic zdeněk novotný FRANZDORF CLASSIC REGULAR

Registration to mainmatch

Squad - 1 Mainmatch

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Michal Neumann KAWAMISAK STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Richard Bartoš BACOM OPEN SENIOR
Czech Republic Jiří Jedlička JURA CLASSIC SENIOR
Czech Republic Palel Slováček SLOV CLASSIC SENIOR
Czech Republic Ladislav Čapka BULIS PRODUCTION OPTICS SENIOR
Austria Michael Aigner MICHAEL OPEN SENIOR
Austria Edeltraut Aigner TRAUDE OPEN LADY

Squad - 2 Mainmatch

Select your squad (3/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Ivo Šoustar BAAS STANDARD SENIOR
Czech Republic Ivo Strnad PORUBAK PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Robert Stahl STEELBOB PCC SENIOR

Squad - 3 Mainmatch

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Austria Robert Ladisich TRIGGERFINGER PCC SENIOR
Austria Sonja Ladisich NOBODYCAT PCC LADY
Austria Christoph Kastl KASTELLO PCC REGULAR
Austria Philipp Dolezal PHILRANGE PRODUCTION OPTICS REGULAR
Austria Hans-Peter Ribisch HP STANDARD REGULAR
Austria Mikica Veljic MIKI PRODUCTION SUPERSENIOR
Austria Georg Müller GDM OPEN SUPERSENIOR

Squad - 4 Mainmatch

Select your squad (5/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jaroslav Matýsek MATYSEK PCC REGULAR
Czech Republic Štěpán Tomolya TOMOLYA PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Miroslav Durda DURDA PCC REGULAR
Czech Republic František Jašek HMMFRESHMEAT PCC REGULAR
Czech Republic Tomáš Marek DOKTOR PCC SENIOR

Squad - 5 Mainmatch

Select your squad (2/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Marek Pícha MARA PRODUCTION REGULAR
Czech Republic František Prchal HALFMAN PRODUCTION REGULAR

Squad - 6 Mainmatch

Select your squad (6/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Tomáš Pavelka POTAPEC PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Richard Maska RX8M PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Robert Brázda ROBO PRODUCTION OPTICS SENIOR
Czech Republic Martina Štěpánová RUZENKA PRODUCTION LADY
Czech Republic Jindra Váňa TATKA PRODUCTION SUPERSENIOR
Czech Republic Jindřich Váňa SWAN PRODUCTION REGULAR

Squad - 7 Mainmatch

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Smejkal Martin KRAHULIK STANDARD REGULAR
Czech Republic Jiří Bína SENIOR18 STANDARD SENIOR
Czech Republic Petr Marek BEJK STANDARD REGULAR
Czech Republic Natálie Novotná NATALIE02 OPEN LADY
Czech Republic Jaroslav Novotný SLAVEK73 OPEN REGULAR
Czech Republic Robert Novotný ROBERT09 PRODUCTION OPTICS JUNIOR
Czech Republic Vladislav Dvořák DOTTORE STANDARD REGULAR

Squad - 8 Mainmatch

Select your squad (6/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jakub Kala KALIC PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jiri Gabriel CYNIK PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Livia Gabriel EVIL STANDARD JUNIOR
Czech Republic Karel Kühtreiber KODL PRODUCTION JUNIOR
Czech Republic Aleš Seitl SID STANDARD REGULAR
Czech Republic Jaroslav David VIDIAS STANDARD SENIOR

Squad - 9 Mainmatch

Select your squad (4/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Josef ŠAMALÍK CHOSE PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Martin Mikolášek RBSD PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Jan Šporik JOHNNY188 STANDARD REGULAR
Czech Republic Tomáš Entler L79 STANDARD REGULAR

Squad - 10 Mainmatch

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Bulíř Josef PEPOS PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Marek Elstner ALBERTCZ STANDARD REGULAR
Czech Republic Michal Adam ADIS PCC REGULAR
Czech Republic Jan Korecký CMK PCC REGULAR
Czech Republic Jan-ml Korecký VEJBEJ PCC JUNIOR
Czech Republic Gejza Ulehla GEJZA PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Ivo Wilk IWI STANDARD SENIOR

Squad - 11 Mainmatch

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Robert Vacko VAVARO PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Jan Klíma JANKL STANDARD SENIOR
Czech Republic Jaroslav Kolář KOLY PCC REGULAR
Czech Republic Lukáš Smejkal SAKAL STANDARD REGULAR
Czech Republic Pavel Klimeš PALDA STANDARD REGULAR
Czech Republic Martin Hrubý MATAK STANDARD REGULAR
Czech Republic Martin Hrubý MATAKJR STANDARD SUPERSENIOR

Squad - 12 Mainmatch

Select your squad (6/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Martin Pavlát YAMANEKO PCC REGULAR
Czech Republic Josef Růžička BEERBARON PCC REGULAR
Czech Republic Daniel Slavík DANNY PCC REGULAR
Czech Republic Tereza Španihelová MISSWICK PCC LADY
Czech Republic Petr Kolisch MUHU PCC SENIOR
Czech Republic Petr Dvořák PDS PCC REGULAR

Squad - 13 Mainmatch

Select your squad (6/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jan Fiala AMALKA STANDARD REGULAR
Czech Republic Jiří Kašpar KASPAR89 STANDARD REGULAR
Czech Republic Jan Fiala Jr. HNUP STANDARD JUNIOR
Czech Republic Marek Smrčka GOUZR STANDARD JUNIOR
Czech Republic Petr Bernat BERNAT STANDARD REGULAR
Czech Republic Tibor Ladič TIBI PRODUCTION SUPERSENIOR

Squad - 14 Mainmatch

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Michal Radkovič 4MIKE PCC SENIOR
Czech Republic Jan Liehne SGT PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Zdeněk Liehne PANUCITEL STANDARD REGULAR
Czech Republic Hana Najmonová NAJMONOVA PRODUCTION LADY
Czech Republic Ondřej Jurásek JURON STANDARD REGULAR
Czech Republic Jiri Rajman RAJMAN PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Lenka Krejčířová KREJCA PRODUCTION LADY

Squad - 15 Mainmatch

Select your squad (4/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Austria Szilard Kiss LIZARD STANDARD REGULAR
Czech Republic Petr Scigel STEWIK PCC REGULAR
Czech Republic Ondřej Hladík ONDREJHLADIK STANDARD REGULAR
Czech Republic Petr Ditmar DIPER STANDARD REGULAR

REGISTRATION TO

Váš IPSC Alias je vaše jedinečné uživatelské jméno(přezdívka) pro jednoznačnou identifikaci.
Pokud ještě nemáte vybraný ALIAS, klikněte sem.
Pokud si nepamatujete svůj ALIAS, použijte své příjmení bez diakritiky a kontaktujte nás.

(Zpracování osobních udajů) *