VÝSLEDKY

Czech SuperLeague 5.

neděle, 12. květen 2024
  • Region:Czech Republic 
  • Type:Handgun 
  • Level:
  • Stages:12 
  • Entry Fee:1650,- Kč / 70€  
  • Range Master:Petr Švrček 
  • Director:Veronika Šejvlová 
  • Tel.:+420702057651 
  • Email:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
  • Website:www.alsaproteam.cz 
  • Registration:

PAYMENT & INFO

CZECH SUPERLEAGUE 5


Páté kolo seriálu Hand Gun / PCC Level III závodů Czech SuperLeague.

TIME PLAN:

Prematch - sobota 11.5.2024: registrace 11:00 - 11:55 (první rána 12:00)

Mainmatch - neděle 12.5.2024:
ranní směna: registrace 8:00 - 8:55 (první rána 9:00)
odpolední směna: registrace 12:00 - 12:55 (první rána 13:00)


PAYMENT INFORMATION

číslo účtu: 2601867311 / 2010
IPSC APT Martin Novotný
ALSA PRO SHOOTING TEAM
Bank: Fio Banka
BIC / SWIFT: FIOBCZPPXXX
IBAN: CZ5720100000002601867311

 Documents:

pdf Invitation_5th_Czech_SuperLeague (308 KB)

pdf Pravidla_registrace_do_zavodu_APT (130 KB)

pdf Registration_rules_for_APT_matches (453 KB)

LOCATION

  • Oblekovice AKIM
  • Oblekovice
  • Czech Republic

Registration to prematch

RO ONLY - Squad P1

Squad is full (8/8)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jiří Šimeček MCFLY STANDARD REGULAR
Czech Republic Petr Šurý PTR PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Anna Horáčková HABRA PCC OPTICS LADY
Czech Republic Peter Kučera KUKO CLASSIC REGULAR
Czech Republic Jiří Rajman RAJMAN PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Aleš Pánek ALPA PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Josef Plch JOSEFP STANDARD REGULAR
Czech Republic Tibor Ladič TIBI PCC OPTICS SUPERSENIOR

RO ONLY - Squad P2

Squad is full (8/8)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Martin Novotny NZOOM OPEN REGULAR
Czech Republic Lukas Bouda LUKOSLAV PCC OPTICS REGULAR
Czech Republic Jaroslav Matýsek MATYSEK PCC OPTICS REGULAR
Czech Republic Jaroslav Novotný SLAVEK73 OPEN SENIOR
Czech Republic Veronika Šejvlová MEDOJED STANDARD LADY
Czech Republic Robert Novotný ROBERT09 PRODUCTION SUPERJUNIOR
Czech Republic Vítězslav Kubáč JESUS PCC OPTICS SENIOR
Czech Republic Oto Habrdle STARKI STANDARD SENIOR

RO ONLY - Squad P3

Squad is full (8/8)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Milan Žáček MAJLO OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Rostislav Zálejský ROZA PCC OPTICS SUPERSENIOR
Czech Republic Drahomíra Zálejská DRZA PCC OPTICS SENIOR LADY
Czech Republic Věra Švrčková VERUSKA STANDARD SENIOR LADY
Czech Republic Jiří Plzák KRAVATA PCC OPTICS SUPERSENIOR
Czech Republic Tomáš Slíva SLIVO PRODUCTION REGULAR
Slovak Republic Zuzana Chlebovcova MYLOVEISSHOOTING PRODUCTION LADY
Czech Republic Jakub Brož BROZIK PRODUCTION REGULAR

Squad P4 - RO AND SPOSORS

Squad is full (8/8)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Martin Hrubý jr. MATAKJR PRODUCTION JUNIOR
Czech Republic Martin Hrubý MATAK STANDARD REGULAR
Czech Republic Martin Kamenicek MARTINN PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Miroslav Kamenicek KAMA PCC OPTICS SUPERSENIOR
Italy Marco Farnetani SAVATEUR CLASSIC REGULAR
Czech Republic Sofie Vojtíškova SOFIEV PRODUCTION JUNIOR
Czech Republic Simona Galbavá GYMI PRODUCTION JUNIOR
Czech Republic Michal Loučka LOUCKAMICHAL PRODUCTION REGULAR

Squad P5 - RO AND SPOSORS

Squad is full (8/8)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jiří Gabriel CYNIK PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Liv Gabriel EVIL PRODUCTION SUPERJUNIOR
Czech Republic Ivo Wilk IWI STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Michal Dlouhý DLOUHY STANDARD REGULAR
Czech Republic Michal Radkovič 4MIKE PCC OPTICS SENIOR
Czech Republic Petr Znamenáček ZNAMINKO STANDARD REGULAR
Czech Republic Miroslava Švadláková MURENA STANDARD LADY
Czech Republic Zdeněk Novotný FRANZDORF CLASSIC REGULAR

Registration to mainmatch

Squad 1 - Sunday 9:00

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Austria Michael Aigner MICHAEL OPEN SENIOR
Austria Edeltraut Aigner TRAUDE OPEN SENIOR LADY
Austria Stefan Uhlir CLINT46 PCC OPTICS SUPERSENIOR
Austria Sigrid FELDER SIGI PCC OPTICS SENIOR LADY
Austria Alexander FRITZ LEX STANDARD REGULAR
Austria Ludwig Brückler LUKE PCC OPTICS SUPERSENIOR
Lithuania Marius KAZANSKIS MKAZ PCC OPTICS REGULAR

Squad 2 - Sunday 9:00

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Marek Neumann MARCOO OPEN REGULAR
Czech Republic Martin Krejčí KREJCIMARTIN STANDARD REGULAR
Czech Republic Petr Smutný VESELY PCC OPTICS REGULAR
Czech Republic Miloš Šustr URVANEJ OPEN GRAND SENIOR
Czech Republic Kateřina Šustrová PAMPELISKA OPEN LADY
Czech Republic Jan Ševčík SEVCAJAN OPEN SENIOR
Czech Republic Jan Fiala AMALKA STANDARD REGULAR

Squad 3 - Sunday 9:00

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Austria Rainer Ulreich RMU PRODUCTION OPTICS REGULAR
Austria Jakob Ritter DARKKNIGHT PRODUCTION OPTICS REGULAR
Austria Fabio Eppensteiner FABINATOR PRODUCTION OPTICS REGULAR
Poland Jacek Jaskot NOALIAS PRODUCTION REGULAR
Austria Ronnie Boehm RONNIEROLLATOR PRODUCTION OPTICS REGULAR
Austria Michael Röhrenbacher MR79 PCC OPTICS REGULAR
Austria Reinhard Handl JUMBO67 PCC OPTICS SENIOR

Squad 4 - Sunday 9:00

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Austria Harald Wagner HARRY OPEN SENIOR
Austria Christof Hampel KUNGFUSTOFFL PRODUCTION OPTICS SENIOR
Austria Dolezal Philipp PHILRANGE PCC OPTICS REGULAR
Austria Ulrike Wagner ULLI PRODUCTION OPTICS LADY
Austria Stephan Brugger STEPH PRODUCTION OPTICS SENIOR
Austria Hans-Peter Ribisch HP PRODUCTION REGULAR
Romania Florin Popescu DZRO PRODUCTION OPTICS REGULAR

Squad 5 - Sunday 9:00

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Pavel Kotrouš KOTRY CLASSIC SENIOR
Czech Republic Vladislav Dvořák DOTTORE STANDARD REGULAR
Czech Republic Denisa Kotroušová DENY STANDARD LADY
Czech Republic Jiří Bína SENIOR18 STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Martin Smejkal KRAHULIK STANDARD REGULAR
Czech Republic Petr Marek BEJK STANDARD REGULAR
Czech Republic Viktor Stránský LOPEZ PCC OPTICS SENIOR

Squad 6 - Sunday 9:00

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Michal Neumann KAWAMISAK STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Milan Růžička NALIM STANDARD GRAND SENIOR
Czech Republic Dušan Janošek DUSAN STANDARD REGULAR
Czech Republic David Gazda GAZDIC PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Ladislav Čapka BULIS OPEN SENIOR
Czech Republic Miroslav Durda DURDA PCC OPTICS REGULAR
Czech Republic Pavel Machek MAFIN STANDARD REGULAR

Squad 7 - Sunday 9:00

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Petra Vachoušková PETULA STANDARD LADY
Czech Republic Michal Hrtánek MICHALH STANDARD REGULAR
Czech Republic Luboš Hubner ELISKA STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Radim Grohol RADIMIIPSC STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Jarda Ráček JARDA PRODUCTION JUNIOR
Czech Republic Jaroslav Ráček MAMUT STANDARD REGULAR
Czech Republic Karel Mučka KMU PRODUCTION GRAND SENIOR

Squad 8 - Sunday 9:00

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Petr Koudelka KOUDY STANDARD REGULAR
Czech Republic Jiří Pospíšil POSPA PCC OPTICS REGULAR
Czech Republic Petr Čapka LAMA1 STANDARD SENIOR
Czech Republic Stanislav Beneš FERDA STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Jakub Špeta SPETA PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Stanislav Glos CUPAKABRA PCC OPTICS REGULAR
Czech Republic Petr Kucerik DOGANER PRODUCTION SENIOR

Squad 9 - Sunday 9:00

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Tomas Pavelka POTAPEC PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Lenka Míčová MICKA PRODUCTION LADY
Czech Republic Rudolf Míča ROUDYS PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Petr Pijáček PAPADOG PRODUCTION OPTICS SENIOR
Czech Republic Karel Kubík NOREK STANDARD SENIOR
Czech Republic Karel Kubík SALTMAN STANDARD REGULAR
Czech Republic Richard Bartoš BACOM OPEN SUPERSENIOR

Squad 10 - Sunday 9:00

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Martina Štěpánová RUZENKA PRODUCTION LADY
Czech Republic Jindřich Váňa SWAN PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jindra Váňa TATKA PRODUCTION GRAND SENIOR
Czech Republic Luděk Mička LUDMIL PRODUCTION OPTICS SENIOR
Czech Republic Pavel Dadák COFFEE CLASSIC SENIOR
Czech Republic Jaroslav David VIDIAS STANDARD SENIOR
Czech Republic Robert Brázda ROBO PRODUCTION OPTICS SENIOR

Squad 11 - Sunday 9:00

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Robert Stahl STEELBOB PCC OPTICS SENIOR
Czech Republic Rostislav Fiala ROFI PCC OPTICS SENIOR
Czech Republic Jan Souček KECOUS7 PCC OPTICS SENIOR
Czech Republic Petr Bernard BERNARD PCC OPTICS SENIOR
Czech Republic Martin Kopřiva SNOOPY36 PCC IRON REGULAR
Czech Republic Martin Smrkovský SMRK PCC OPTICS SENIOR
Czech Republic František Jašek HMMFRESHMEAT PCC OPTICS REGULAR

Squad 12 - Sunday 13:00

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Lukas Cimburek CIMBY OPEN REGULAR
Czech Republic Petr Samek SMAS OPEN REGULAR
Czech Republic Petr Cehelský PECE PRODUCTION SENIOR
Poland Barbara Jarco REDD STANDARD LADY
Czech Republic František Hudeček HUDINY OPEN REGULAR
Czech Republic Josef Rakušan JOERUN STANDARD REGULAR
Czech Republic Zdeněk Němeček JUDDY STANDARD SUPERSENIOR

Squad 13 - Sunday 13:00

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Austria Sonja Ladisich NOBODYCAT PCC OPTICS LADY
Austria Christoph Kastl KASTELLO PCC OPTICS REGULAR
Austria Robert Ladisich TRIGGERFINGER PCC OPTICS SENIOR
Switzerland Reinhard STAUBMANN LIONHEART PRODUCTION OPTICS SUPERSENIOR
Austria Wolfgang Griessner LOBOMALO PRODUCTION OPTICS SENIOR
Austria Rudolf Graf RUDI PCC OPTICS REGULAR
Czech Republic Tereza Španihelová MISSWICK PCC OPTICS REGULAR

Squad 14 - Sunday 13:00

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Austria Thomas Gehringer ROOKIEKAWUMM STANDARD REGULAR
Austria Thomas Benesch SUPERKAWUMM STANDARD SENIOR
Austria Ferdinand Schmidt MERLE STANDARD SUPERSENIOR
Austria Dieter Kainz DIETET STANDARD SENIOR
Austria Christian Hofer CRISIAS PRODUCTION OPTICS SENIOR
Austria Karl Kowalczyk PUNISHER666 PCC OPTICS REGULAR
Austria Alexandra Merkl ASJM PRODUCTION LADY

Squad 15 - Sunday 13:00

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Zdenek Liehne PANUCITEL STANDARD REGULAR
Czech Republic Ondrej Jurasek JURON STANDARD REGULAR
Czech Republic Jan Liehne SGT PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Ondřej Hladík ONDREJHLADIK STANDARD REGULAR
Czech Republic Petr Ditmar DIPER CLASSIC REGULAR
Czech Republic Irena Liehne SIRENA STANDARD LADY
Czech Republic Hana Najmonová NAJMONOVA PRODUCTION LADY

Squad 16 - Sunday 13:00

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jiří Laburda JIRKAL PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Ivo Šoustar BAAS STANDARD SENIOR
Czech Republic Petr Richter GDOC OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Jarda Batěk TANGO9 STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Petr Cihelna PETRC STANDARD REGULAR
Czech Republic Eva Turková EVIK STANDARD LADY
Czech Republic Miloš Kratochvíl MILDA STANDARD SUPERSENIOR

Squad 17 - Sunday 13:00

Squad is full (8/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jan Korecký CMK PCC OPTICS REGULAR
Czech Republic Michal Adam ADIS PCC OPTICS REGULAR
Czech Republic Jan-ml Korecký VEJBEJ PCC OPTICS JUNIOR
Czech Republic Marek Elstner ALBERTCZ PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Anna Žolnay CUKRIK PCC OPTICS LADY
Czech Republic Pavol Žolnay TEMERAF PCC OPTICS REGULAR
Czech Republic Radim Maděránek MADERANEK PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Marek Fryš HORSKAC PCC OPTICS SENIOR

Squad 18 - Sunday 13:00

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Pavel Petráň PAJAPETY PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Miroslav Zapletal MRCZSHOOTER PRODUCTION OPTICS SENIOR
Czech Republic Karel Kühtreiber KODL PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Martin Hudek HOODY PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Švenda SVENSON PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Vasil Bočarov VASILB PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Ctirad Škop CITIN PRODUCTION SENIOR

Squad 19 - Sunday 13:00

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic David Zvěrina DAWS CLASSIC REGULAR
Czech Republic Štěpán Tomolya TOMOLYA PRODUCTION REGULAR
Czech Republic David Richtr DAW PRODUCTION REGULAR
Czech Republic František Šindelář SIFRA89 PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Eduard Musil EDDIE45 PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jakub Kala KALIC CLASSIC REGULAR
Czech Republic Jiří Vostrý VOSTROS STANDARD SENIOR

Squad 20 - Sunday 13:00

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jan Resler RESLER PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Jan Kraus HONZASHOOTER PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Leoš Pulíček MACK STANDARD REGULAR
Czech Republic Dan Koudelka VLKNTB PRODUCTION OPTICS JUNIOR
Czech Republic Lukáš Tichý JUSTTER PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Novotný DESPO STANDARD REGULAR
Czech Republic Marta Svobodová ZBRAN112 PRODUCTION LADY

Squad 21 - Sunday 13:00

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Austria Thomas Häupl TH84 PRODUCTION REGULAR
Austria Martin Hummer SERGANTMAJOR PRODUCTION OPTICS REGULAR
Austria Dominik Stepan DST PRODUCTION REGULAR
Austria Michael Donner MDO STANDARD REGULAR
Austria Michael Mühlhauser LUCKYMIKE STANDARD REGULAR
Austria Shang-Tun Chen CHENNY PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Vojtěch Kaprál VOKA PRODUCTION SENIOR

Squad 22 - Sunday 13:00

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Pavel Svoboda SVOBOPA PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Ladislav Klusák LADAKLU PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Lenka Krejčířová KREJCA PRODUCTION LADY
Czech Republic Martin Mikolášek RBSD PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Daniel Mikolášek DANY PRODUCTION SUPERJUNIOR
Czech Republic Jan Šporik JOHNNY188 PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Dominik Loučka DOMINIKLOUCKA PRODUCTION SUPERJUNIOR

Waiting list

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jakub Kirinovič KJOUBI STANDARD JUNIOR
Czech Republic Miroslav Kirinovič XF15 OPEN SUPERSENIOR
Austria HUBERT Mühlbacher HUBI PCC OPTICS SUPERSENIOR
Czech Republic František Vlach FRANCOOISS STANDARD REGULAR
Austria Philipp Dolezal PHILRANGE PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Jan Fiala Jr. HNUP STANDARD REGULAR
Czech Republic Josef Šamalík CHOSE PRODUCTION REGULAR

Match is full - no registration is allowed