VÝSLEDKY

Czech SuperLeague 8.

neděle, 22. září 2024
  • Region:Czech Republic 
  • Type:Handgun 
  • Level:
  • Stages:12 
  • Entry Fee:1650,- Kč / 70€  
  • Range Master:Petr Švrček 
  • Director:Veronika Šejvlová 
  • Tel.:+420702057651 
  • Email:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
  • Website:www.alsaproteam.cz 
  • Registration:

PAYMENT & INFO

8.Czech SuperLeague 2024

Finálové kolo level 3 HandGun a PCC seriálu SuperLiga.

The final round of level 3 HandGun and PCC tournament. 

 

Registrace se otevírá 1.7. ve 20.00h 

 

TIME PLAN:
Pre-match: sobota 21.9.2024

Registrace: 12:30 - 12:55

První briefing: 13:00

Main-match: neděle 22.9.2024

Ranní směna: registrace 8:15 - 8:55, první briefing 9:00

Odpolední směna: registrace 12:15 - 12:55, první briefing 13:00



PAYMENT INFORMATION

číslo účtu: 2601867311 / 2010
IPSC APT Martin Novotný
ALSA PRO SHOOTING TEAM
Bank: Fio Banka
BIC / SWIFT: FIOBCZPPXXX
IBAN: CZ5720100000002601867311

 Documents:

pdf Pravidla_registrace_do_zavodu_APT (130 KB)

pdf Registration_rules_for_APT_matches (453 KB)

 

LOCATION

  • Oblekovice AKIM
  • Oblekovice
  • Czech Republic

Registration to prematch

Squad P1 - RO ONLY

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jakub Brož BROZIK PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jaroslav Novotný SLAVEK73 OPEN SENIOR
Czech Republic Robert Novotný ROBERT09 PRODUCTION JUNIOR
Czech Republic Anna Horáčková HABRA PCC OPTICS LADY
Czech Republic Tomáš Slíva SLIVO PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Natálie Novotná NATALIE02 OPEN LADY
Czech Republic Petr Šurý PTR PRODUCTION SENIOR

Squad P2 - RO ONLY

Select your squad (5/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Lukas Bouda LUKOSLAV PCC OPTICS REGULAR
Czech Republic Jaroslav Matýsek MATYSEK PCC OPTICS REGULAR
Czech Republic Vítězslav Kubáč JESUS PCC OPTICS SENIOR
Czech Republic Jiří Plzák KRAVATA PCC OPTICS SUPERSENIOR
Czech Republic Jan Plzák PLZINO PCC OPTICS REGULAR

Squad P3 - RO ONLY

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Drahomíra Zálejská DRZA PCC OPTICS LADY
Czech Republic Rostislav Zálejský ROZA PCC OPTICS SUPERSENIOR
Czech Republic Milos Synek UFO PCC OPTICS REGULAR
Czech Republic Milan Zacek MAJLO OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Pavel Busolín PAVEL PCC OPTICS REGULAR
Czech Republic Zdeněk Entl KUKCZ PCC OPTICS SUPERSENIOR
Czech Republic Libor Entl MAXIMUS PCC OPTICS REGULAR

Squad P4 - RO ONLY

Select your squad (2/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Petr Samek SMAS OPEN REGULAR
Slovak Republic Zuzana Chlebovcova MYLOVEISSHOOTING PRODUCTION LADY

Squad P5 - RO AND SPONSORS

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Veronika Šejvlová MEDOJED STANDARD LADY
Czech Republic Věra Švrčková VERUSKA STANDARD SENIOR LADY
Czech Republic Petr Švrček PETRIPSC PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Eva Jeklová JEKLOVA PRODUCTION LADY
Czech Republic Roman Sedy SEDOCH PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Petr Kubacek KUBACEK STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Robert Brázda ROBO PRODUCTION OPTICS SENIOR

Squad P6 - RO AND SPONSORS

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jiří Komínek JKO PCC OPTICS SENIOR
Czech Republic Jiří Běhal BEHAL CLASSIC REGULAR
Austria Ferdinand Schmidt MERLE STANDARD SUPERSENIOR
Austria Christian Hofer CRISIAS PRODUCTION SUPERSENIOR
Czech Republic Jiří Gabriel CYNIK PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Livia Gabriel EVIL PRODUCTION SUPERJUNIOR
Austria Günther Vielhaber VIELHABER STANDARD SUPERSENIOR

Registration to mainmatch

Squad 1 - Sunday 9:00

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Petr Čapka LAMA1 STANDARD SENIOR
Czech Republic Kamil Čapka KOVAR STANDARD REGULAR
Czech Republic Radim Ostrárek OSKI STANDARD SENIOR
Czech Republic Petr Foltýn FOPE PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Radek Škarka RADEK83 STANDARD REGULAR
Czech Republic Michal Kočí KOCIS PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Filip Rangotis RANGO PRODUCTION REGULAR

Squad 2 - Sunday 9:00

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Austria Sigrid Felder SIGI PCC OPTICS SENIOR LADY
Austria Franz Berger BEF PCC OPTICS SUPERSENIOR
Austria Stefan Uhlir CLINT46 PCC OPTICS SUPERSENIOR
Austria Markus Grüneis WICHHUNTER PCC OPTICS REGULAR
Austria Claudia Grüneis WICH PCC OPTICS SENIOR LADY
Austria Daniel Entholzer DANI PCC OPTICS REGULAR
Austria Siegfried Mühlböck SIEGI PCC OPTICS SENIOR

Squad 3 - Sunday 9:00

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Austria Karl Maurer KARLI PCC OPTICS REGULAR
Austria Mario Estermann SUPERMARIO PCC OPTICS REGULAR
Austria Susanne Entholzer SUSI PCC OPTICS LADY
Austria Barbara Singer BABSI PCC OPTICS LADY
Austria Johann Baminger JOE PCC OPTICS REGULAR
Austria Sarah Estermann HEXAL PCC OPTICS JUNIOR
Austria Jana Entholzer JANI PCC OPTICS JUNIOR

Squad 4 - Sunday 9:00

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Pavel Kotrouš KOTRY CLASSIC SENIOR
Czech Republic Denisa Kotroušová DENY STANDARD LADY
Czech Republic David Gazda GAZDIC PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Miroslav Durda DURDA PCC OPTICS REGULAR
Czech Republic Jiří Pospíšil POSPACZ PCC OPTICS REGULAR
Czech Republic Ivo Strnad PORUBAK PRODUCTION SUPERSENIOR
Czech Republic Jiří Marek AJIMA STANDARD GRAND SENIOR

Squad 5 - Sunday 9:00

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Martin Smejkal KRAHULIK STANDARD REGULAR
Czech Republic Petr Marek BEJK STANDARD REGULAR
Czech Republic Pavel Machek MAFIN STANDARD REGULAR
Czech Republic Vladislav Dvorak DOTTORE STANDARD REGULAR
Czech Republic Jiří Bína SENIOR18 STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Petr Kučeřík DOGANER PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Eduard Musil EDDIE45 PRODUCTION REGULAR

Squad 6 - Sunday 9:00

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Richard Bartoš BACOM OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Michal Neumann KAWAMISAK STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Milan Růžička NALIM STANDARD GRAND SENIOR
Czech Republic Jiří Jedlička JURA PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Jakub Špeta SPETAK PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Koudelka KOUDY STANDARD REGULAR
Czech Republic Ludek Mička LUDMIL PRODUCTION OPTICS SENIOR

Squad 7 - Sunday 9:00

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Austria Hrvoje Katadzic HARRYATOR PRODUCTION REGULAR
Austria Thomas Schedl GEIER PRODUCTION SENIOR
Austria Daniel Polt ONION CLASSIC REGULAR
Austria Thomas Steffl BASSMAN PRODUCTION SENIOR
Austria Gerald Reiter REITER STANDARD SENIOR
Czech Republic Petr Smutný VESELY PCC OPTICS SENIOR
Czech Republic Viktor Stránský LOPEZ PCC OPTICS SENIOR

Squad 8 - Sunday 9:00

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Lenka Černá CERNA PRODUCTION LADY
Czech Republic Rudolf Míča ROUDYS PRODUCTION SENIOR
Austria Wolfgang Griessner LOBOMALO PRODUCTION SENIOR
Austria Ronnie Boehm RONNIEROLLATOR PRODUCTION OPTICS REGULAR
Austria Oliver CRUZ KREUZHAIR PRODUCTION OPTICS REGULAR
Austria christof hampel KUNGFUBULLET PCC OPTICS SENIOR
Czech Republic Jan Ševčík SEVCAJAN OPEN SENIOR

Squad 9 - Sunday 9:00

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Lenka Míčová MICKA PRODUCTION LADY
Czech Republic Tomáš Pavelka POTAPEC PRODUCTION OPTICS REGULAR
Austria Jakob Ritter DARKKNIGHT PCC OPTICS REGULAR
Austria Philipp Dolezal PHILRANGE PRODUCTION OPTICS REGULAR
Austria Stephan Brugger STEPH123 PRODUCTION OPTICS SENIOR
Austria Hans-Peter Ribisch HP PRODUCTION REGULAR
Austria Fabio Eppensteiner FABINATOR PRODUCTION OPTICS REGULAR

Squad 10 - Sunday 9:00

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Austria Christoph Kastl KASTELLO PCC OPTICS REGULAR
Austria Michael Röhrenbacher MR79 PCC OPTICS REGULAR
Czech Republic Petr Pijáček PAPADOG PRODUCTION OPTICS SENIOR
Czech Republic Kateřina Šustrová PAMPELISKA OPEN LADY
Czech Republic Miloš Šustr URVANEJ PCC OPTICS GRAND SENIOR
Czech Republic Petr Richter GDOC OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Marek Neumann MARCOO OPEN REGULAR

Squad 11 - Sunday 9:00

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jan Fiala AMALKA PCC OPTICS REGULAR
Czech Republic Jan Fiala jr. HNUP STANDARD REGULAR
Czech Republic Marek Smrčka GOUZR STANDARD REGULAR
Czech Republic Rostislav Fiala ROFI PCC OPTICS SENIOR
Czech Republic Josef Čečetka RANDY85 PCC OPTICS REGULAR
Czech Republic Jakub Budjač MOLE01 PCC OPTICS REGULAR
Czech Republic Karel Mučka KMU PRODUCTION GRAND SENIOR

Squad 12 - Sunday 9:00

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic David Zvěřina DAWS CLASSIC REGULAR
Czech Republic David Richtr DAW PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Antonin Navrátil ANTONIO PCC OPTICS SUPERSENIOR
Czech Republic Zdeněk novotný FRANZDORF CLASSIC REGULAR
Czech Republic miroslava švadláková MURENA STANDARD LADY
Czech Republic Martin Krejčí KREJCIMARTIN STANDARD REGULAR
Czech Republic Tibor Ladič TIBI PCC OPTICS SUPERSENIOR

Squad 13 - Sunday 13:00

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jan Hendrych 3FINGER STANDARD REGULAR
Czech Republic Jan Chovaniok REDBEARD55 PCC OPTICS REGULAR
Czech Republic Markéta Křížová MAKULENKA OPEN LADY
Czech Republic Tereza Španihelová MISSWICK PCC OPTICS REGULAR
Czech Republic Jan Korecký CMK PCC OPTICS REGULAR
Czech Republic Jan-ml Korecký VEJBEJ PCC OPTICS JUNIOR
Switzerland reinhard staubmann LIONHEART PCC OPTICS SUPERSENIOR

Squad 14 - Sunday 13:00

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jan Resler RESLER PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Lukáš Madurkay MADY PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jiří Laburda JIRKAL PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Petr Ryšavý PETRR PRODUCTION REGULAR
Czech Republic František Šindelář SIFRA89 PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Karel Kubík NOREK STANDARD SENIOR
Czech Republic Karel Kubík ml SALTMAN STANDARD REGULAR

Squad 15 - Sunday 13:00

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jarda Batěk TANGO9 STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Stanislav Beneš FERDA STANDARD SUPERSENIOR
Austria Robert Ladisich TRIGGERFINGER PCC OPTICS SENIOR
Austria Sonja Ladisich NOBODYCAT PCC OPTICS SENIOR LADY
Czech Republic Marek Fryš HORSKAC PCC OPTICS SENIOR
Czech Republic Petr Kolisch MUHU PCC OPTICS SENIOR
Czech Republic Petr Dvořák PDS PCC OPTICS SENIOR

Squad 16 - Sunday 13:00

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Martin Skřenek SKRENDA PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Leoš Pulíček MACK STANDARD REGULAR
Czech Republic Petr Novotný DESPO STANDARD REGULAR
Czech Republic Marta Svobodová ZBRAN112 PRODUCTION LADY
Czech Republic Ladislav Hanzlíček LACO PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Scigel STEWIK PCC OPTICS REGULAR
Czech Republic Jiří Rajman RAJMAN PRODUCTION OPTICS SENIOR

Squad 17 - Sunday 13:00

Squad is full (8/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Austria Michael Mühlhauser LUCKYMIKE CLASSIC REGULAR
Austria Martin Hummer SERGANTMAJOR PRODUCTION OPTICS REGULAR
Austria Shang-Tun CHEN CHENNY PRODUCTION REGULAR
Austria Stefan Dörsch DIRTYD PCC OPTICS REGULAR
Austria Timo Lengauer HONEYBADGER PRODUCTION REGULAR
Austria Philip Wassmann LIPPERL CLASSIC REGULAR
Austria Rainer Ulreich RMU PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Ondřej Hladík ONDREJHLADIK STANDARD REGULAR

Squad 18 - Sunday 13:00

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Lubomír Černý SCHWARZ PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Marek Elstner ALBERTCZ PRODUCTION OPTICS SENIOR
Czech Republic Jiří Sitta SYCAK PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Martin Kalbáč KALBYS PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Pavel Petráň PAJAPETY PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Martin Húdek HOODY PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Michal Adam ADIS PCC OPTICS REGULAR

Squad 19 - Sunday 13:00

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic David Kocián KOCA PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Milos Horinek MILOS OPEN REGULAR
Czech Republic Jaroslav Václavík JARYN STANDARD REGULAR
Czech Republic Martin Mikolášek RBSD PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Daniel Mikolášek DANY PRODUCTION JUNIOR
Czech Republic Jan Šporik JOHNNY188 PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Zdeněk Němeček JUDDY STANDARD SUPERSENIOR

Squad 20 - Sunday 13:00

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Ladislav Čapka BULIS OPEN SENIOR
Czech Republic Ivo Šoustar BAAS STANDARD SENIOR
Czech Republic Jan Liehne SGT PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Zdeněk Liehne PANUCITEL STANDARD REGULAR
Czech Republic Irena Liehne SIRENA STANDARD LADY
Czech Republic Ondřej Jurásek JURON STANDARD REGULAR
Czech Republic Hana Najmonova NAJMONOVA PRODUCTION LADY

Squad 21 - Sunday 13:00

Squad is full (8/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Poland Barbara Jarco REDD STANDARD LADY
Czech Republic František Hudeček HUDINY STANDARD REGULAR
Czech Republic Josef Rakušan JOERUN STANDARD REGULAR
Czech Republic František Vlach FRANCOOISS STANDARD REGULAR
Czech Republic Karel Kühtreiber KODL PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Michal Radkovič 4MIKE PCC OPTICS SENIOR
Czech Republic Petr Cehelský PECE PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Vojtěch Kaprál VOKA PCC OPTICS SENIOR

Squad 22 - Sunday 13:00

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Martin Navrátil TOPS PCC OPTICS REGULAR
Czech Republic Tomas Vyslouzil STORM PCC OPTICS REGULAR
Czech Republic Václav Srbecký IK0N0S PCC OPTICS REGULAR
Czech Republic Vítězslav Maruška VITASS OPEN REGULAR
Czech Republic Lukáš Mach MACHL PCC OPTICS REGULAR
Czech Republic Lukas Cimburek CIMBY PCC OPTICS REGULAR
Czech Republic Petra Pěčková PIPUSENKA PCC OPTICS LADY

Squad 23 - Sunday 13:00

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jan Kraus HONZASHOOTER PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Dan Koudelka VLKNTB PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Lukáš Tichý JUSTTER PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Lenka Krejčířová KREJCA PRODUCTION LADY
Czech Republic Anna Žolnay CUKRIK PCC OPTICS LADY
Czech Republic Pavol Žolnay TEMERAF PCC OPTICS REGULAR
Czech Republic Helena Charvátová HELCA STANDARD LADY

Squad 24 - Sunday 13:00

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Lukas Stefanek BUGY PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Michael Rehak MR63 PRODUCTION OPTICS SUPERSENIOR
Czech Republic Robert Stahl STEELBOB PCC OPTICS SENIOR
Czech Republic Ivo Wilk IWI STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Michal Dlouhý DLOUHY STANDARD REGULAR
Czech Republic Petr Cihelna PETRC PRODUCTION OPTICS SENIOR
Czech Republic Jaroslav David VIDIAS STANDARD SENIOR

WAITING LIST

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jiří Vostrý VOSTROS STANDARD SENIOR
Czech Republic Jaroslav Ráček MAMUT STANDARD REGULAR
Czech Republic Jarda Ráček JARDA PRODUCTION JUNIOR
Czech Republic Jakub Kirinovič KJOUBI STANDARD JUNIOR
Czech Republic Radek Šmíd RADAR PRODUCTION OPTICS REGULAR
Austria Friedrich Berger FRITZ PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Miroslav Kirinovič XF15 OPEN SUPERSENIOR

REGISTRATION TO

Váš IPSC Alias je vaše jedinečné uživatelské jméno(přezdívka) pro jednoznačnou identifikaci.
Pokud ještě nemáte vybraný ALIAS, klikněte sem.
Pokud si nepamatujete svůj ALIAS, použijte své příjmení bez diakritiky a kontaktujte nás.

(Zpracování osobních udajů) *