VÝSLEDKY
Australasia Handgun Championship 2019

Australasia Handgun Championship 2019

Letošní Mistrovství IPSC spojených regionů kontinentů Asie a Austrálie se uskutečnilo na Filipínách.
Na převážně technicky náročných situacích dokázali především domácí střelci, že se s nimi musí v příštím roce na světovém šampionátu v Thajsku počítat.
V divizi Classic filipínci neměli konkurenci, američané dali většinou přednost svému domácímu šampionátu USPSA a tak matador Jeufro Lejano s přehledem vyhrál před svým týmovým kolegou Edwardem Riverou.
Divizi Open s velkým náskokem vyhrál Simon J.J. Racazza, český zástupce Robin Šebo skončil třetí.
Prestižní divizi Production ovládl další, pro evropany poměrně neznámý filipínec Jon Gotamco. Maria Gushina skončila o pouhých deset bodů druhá. Slovenský zástupce divize Production Martin Čemsák skončil jedenáctý, náš Michal Strýc skončil třináctý.
Nedávno nově zavedenou divizi Production Optics ovládl jednoznačně nejlepší světový střelec Eric Grauffel, v divizi Production Light zvítězil "známý" KC Eusebio.
Stejně jako Josef Rakušan na letošním evropském šampionátu se i američan Shane Coley přesvědčil, jak dobří jsou mladí filipínci Adrian Viray a Rolly Tecson.
Rolly Tecson zopakova svůj perfektní výkon ze Srbska a v divizi Standard zvítězil těsně před svým týmovým kolegou Kahlilem Viray.

74214610_10218696490597762_5500298491223605248_o.jpg

Celkové výsledky níže.