VÝSLEDKY
MČR SUPERJUNIORŮ 2022

MČR SUPERJUNIORŮ 2022

Právě skončilo MČR v dynamické střelbě Superjuniorů – a to je skvělá zpráva nejen pro nás, kteří jsme s IPSC začínali v pozdějším věku, ale především pro rodiče dětí, které sportovní střelba chytla za srdce.
Historicky první mistrovství v ČR pro mladé střelce uspořádal prezident ASDS Martin Novotný.

V minulém roce byl na kongresu předsedů odhlasován nový program pro podporu dětí a mládeže, MČR Superjuniorů mělo být dalším krokem, jak přilákat do IPSC nové nadějné střelce.
Po dohodě s klubem IPSC Znojmo Martin na střelnici v Hodonicích připravil 8 střeleckých situací a i díky spolupracovníkům z organizačního týmu mohl závod začít.

Musím po pravdě přiznat, že jsme si nebyli úplně jistí hladkým průběhem, ale výsledek předčil naše očekávání. Mladí střelci zvládli celý závod skvěle, dokonce v předstihu oproti časovému plánu.
Můj velký respekt mají rodiče, kteří svoje děti dokázali takhle dobře na závod připravit. Věřím, že jsme udělali první krok k vytvoření nové tradice pořádání Mistrovství ČR v dynamické střelbě SuperJuniorů v dalších letech. Chtěl bych touto cestou poděkovat všem rozhodčím, že si udělali na tuto akci čas, klubu IPSC Znojmo za poskytnutí střelnice a všem sponzorům za materiální pomoc.
 Martin Novotný

Organizační tým MČR SuperJuniorů 2022:
Martin Novotný, Petr Samek, Veronika Šejvlová, Vítězslav Kubáč, Miloš Synek, Milan Žáček, Aleš Pánek

https://www.youtube.com/watch?v=5U2vFlR6e7A&feature=emb_logo

 převzato z webu ipsc.cz