VÝSLEDKY
HOT SHOTS 2017  "COOPER EPIC"

HOT SHOTS 2017 "COOPER EPIC"

Poslední prázdninový víkend se konal v Hodonicích u Znojma pátý ročník závodu Alsa Pro HOT SHOTS s podtitulem "Cooper Epic". Proč "Cooper Epic" ? Pokusili jsme se tak vyjádřit obdiv i poděkování in memoriam zakladateli IPSC - Jeffu Cooperovi.
Některé ze situací byli inspirovány motivy ze světových a kontinentálních šampionátů IPSC (Bali, Portugalsko, Řecko atd.). Přestože závod Hot Shots tradičně pořádáme se statusem Level 1, situace jsou stavěny tak, aby splňovali nároky na Level 3. Chceme tím ukázat méně zkušeným střelcům,
že může být v jejich silách absolovovat i větší evropské závody vyšších levelů. A letošní ročník to potvrdil. Ze cca 300 přihlášených střelců byla více než polovina začínajících nebo jen příležitostných závodníků IPSC. Všech 14 situací zvládli všichni skvěle i přes úmorné horko.

Miloš Hořínek (Extreme Squad) triumfoval v divizi Open s deseti procentním náskokem nad druhým Jiřím Běhalem (4Shooters).
Třetí skončil po přestupu z divize Standard do nejrychlejší divize Ondrej Pupala (Sinergy SVK).

Divizi Classic vyhrál Jakub Marx, jen o pár bodů za ním skončil na druhém místě Jiří Jedlička a na třetím místě Zbyněk Kovář (oba Alsa Pro Team).

V divizi Production vyhrál Michael Strýc rozdílem necelých tří bodů před Martinem Mošťěkem. Na třetím místě skončil Michal Říha.

Asi nejvyrovnanější divizi Standard nakonec vyhrál Jaroslav Václavík (Extreme Squad) před Radimem Maděránkem (Alsa Pro Team). Na třetím místě skončil překvapivě, ale zaslouženě Petr Kozák (4Shooters).
Za zmínku určitě stojí kategorie Standard Lady, ve které soutěžilo 14 střelkyň. Zvítězila aktuální česká jednička Markéta Zárubová (IPSC Znojmo), na druhém místě skončila zkušená Eva Turková a třetí místo vybojovala výborným výkonem Anka Žolnay (Alsa Pro Team).

Divizi Revolver s velkým náskokem vyhrál Michal Neumann, národní divizi Production Optics vyhrál Jakub Heglas.

.:PHOTO GALLERY:.


 

Děkujeme všem zůčastněným za vytvoření skvělé atmosféry během závodu a těšíme se za rok na HOT SHOTS - CZECH OPEN 2018